Тому Ідеї 24 підготували для вас декілька способів, як креативно оформити подарунок, щоб ваші близькі були в захваті від нього, незалежно від наповнення самого подарунку.

Читайте також: Як прикрасити оселю до різдвяних свят своїми руками: 8 ідей

Упакування подарунків крафт-папером

Нині крафт папір став частиною новорічного декору. Дуже ефектно і зі смаком виглядають такі подарунки. Також декоруйте подарунки красивими стрічками. Така подача подарунка точно запам'ятається надовго.


Фото unsplash

Упакування новорічних подарунків в газету або ноти

Ви можете упакувати подарунок у вже готовий пакувальний папір, а можете роздрукувати картинку з інтернету. Це може бути якась старовинна газета, лист або листок з нотами.


Фото unsplash

Подарунок із дзвіночками

Ще одна оригінальна ідея – прикрашати новорічні подарунки дзвіночками. Коли ви будете дарувати подарунок, прикрашений дзвіночками, він обов'язково задзвенить і викличе теплу посмішку.


Фото unsplash

Шишки в новорічному декорі подарунків

Замість бантів можна використовувати шишки. Таким сміливим рішенням ви точно здивуйте оточуючих.


Фото unsplash

Незвичні матеріали для прикрашання подарунків

Для прикрашання новорічних коробочок з подарунками підійде все, що пов'язане з Новим роком, навіть те, про що ви й не здогадувалися. Наприклад, гілки хвої або розмарину, палички кориці або льодяники. Використовуйте атласні стрічки, бавовняні стрічки та мішковину в новорічному декорі.


Фото unsplash