У вас є кілька старих валіз, які шкода викинути? То перетворіть їх на унікальні меблі та предмети декору. Ловіть ідеї!

Читайте також Некисле літо із Soplica: рецепти освіжаючих коктейлів і розіграш призів від українських блогерів

Бар

Щоб справити на гостей приємне враження, досить подати з красивого бару хороше вино або коньяк. В пригоді вам стане стара непотрібна валіза. Піднесіть валізу з напоєм, ваші гості будуть вражені.


Фото pinterest

Квіткове кашпо

Валізу можна перетворити у квіткове кашпо. Згодиться навіть найбільш "вінтажна", тобто вбита. На дно покладіть плівку, на плівку – керамзит. Пересадіть рослини з горщиків, проміжки заповнивши землею.


Фото pinterest

Органайзер для дрібниць

Проблему, де зберігати дрібнички можна вирішити за допомогою валізи. Перегородки можна зробити з фанери або щільного картону. Тепер на питання "де лежить нитка..." завжди є відповідь: "у валізі!".


Фото pinterest

Лежак для кота

Для щастя коту потрібно так мало – смачний корм, зручний лежак і люблячий господар. Розділіть валізу на дві половинки, прикріпіть до однієї половинці ніжки, укладіть на дно саму м'яку подушку. Лежак готовий! Запрошуйте кота!


Фото pinterest

Будиночок для ляльки

Стара валіза може стати кращим другом маленьких принцес, чиї ляльки так потребують будиночків. Не позбавляйте ляльок такої потрібної та багатофункціональної нерухомості!


Фото pinterest

Тумбочка

Тумбочкою може бути що завгодно. Валіза з цією роллю теж справляється непогано. А всередині можна зберігати найпікантніші подробиці свого особистого життя.


Фото pinterest

Журнальний стіл

Великогабаритна валіза ефектно виглядає у вітальні в якості журнального або чайного столу. Ніжки можна підібрати в меблевому або відпиляти у старої табуретки.


Фото pinterest

М'які меблі

Розкрийте валізу і зміцніть її дно жорсткою основою з ДСП. Залишайте м'яку сидушку з поролону, оббитого тканиною або навіть шкірою. Покладіть подушку на дно, а конструкцію поставте на ніжки.


Фото pinterest

Шафка до ванної кімнати

Валіза – готова база для шафки до ванної. Знизу можна закріпити висувну полицю для дрібниць, а основний відсік розділити на кілька частин полицями. Якщо кришка валізи має непрезентабельний вигляд, задекоруйте її дзеркалом.


Фото pinterest