Так, тренер Кирило Торос показав на відео, які вправи включити у свій план домашніх тренувань, якщо хочете об'ємні руки, але на зал немає часу. Крім цього, він дав кілька порад щодо техніки їх виконання.

І ще 7 найромантичніших комедій: що варто переглянути на День Святого Валентина

Примітно, що спортсмен зроби акцент на трицепс. І це неспроста, адже цей м'яз займає 2/3 руки, і саме він створює масивність. Звісно, біцепс теж треба тренувати, але сьогодні не про це.

3 вправи для масивних рук, які можна виконувати вдома

  • Віджимання на кулаках. Лікті притисніть до корпусу. На вдиху опускайтеся, на видиху – підіймайтеся.
  • Вправа "сфінкс". Руки тримайте паралельно одна одній, не розводячи в сторони лікті. На вдиху опускайтеся, торкаючись ліктями підлоги, на видиху – підіймайтеся.
  • Діамантові віджимання. Руки поставте навхрест, лікті направте строго в сторони. На вдиху опускайтеся, на видиху – підіймайтеся.

Короткий гайд з тренування

  • Кожну вправу виконуйте 12 – 14 повторень, по 3 підходи. Якщо можете більше, використовуйте обтяжувачі.
  • Займатися варто не більше, ніж 3 рази на тиждень. Пам'ятайте, що м'язам потрібен час на відновлення.

Читайте також 7 результативних вправ для пропрацювання сідниць: відео тренування

Текст публікації Кирила Тороса:

Як накачати великі руки. На відео я показую вправи на трицепс. І одразу поясню всім диванним експертам, трицепс займає 2/3 руки і саме він створює масивність. Біцепс теж треба тренувати, але сьогодні розбираємо трицепс.

Кожну вправу виконуємо по 3 підходи, 12-14 повторень. Якщо можете більше, використовуйте обтяжувачі. Таке тренування виконуємо максимум 3 рази на тиждень, м'язам потрібен час на відновлення. І не забуваємо про розминку перед тренуванням.