Ідеї 24 розкажуть, як зробити так, щоб інтер'єр мав стильний вигляд, але при цьому не ніс ніякого негативу. Для цього вам лише потрібно уникати використання декількох кольорів.

Читайте також: Побутові помилки, які можуть нашкодити здоров'ю: від чого потрібно негайно позбутися

Чорний колір в інтер'єрі

Ми підсвідомо сприймаємо чорний колір як колір жалоби. Тому, логічно, що він буде нести негатив. Це може стати результатом появи нервових розладів. Звісно, чорні елементи декору можуть бути, але не робіть цей колір основним у дизайні.

Фото design-homes

Червоний колір

Червоний колір сам по собі не має негативного впливу на людину. Але досить часто він викликає неприємні емоції через асоціацію з певними моментами в житті. Іноді навіть через багато років червоний колір може асоціюватися з чимось небезпечним та загрозливим. Будьте обережні під час використання цього кольору в інтер'єрі.

Фото photointeriorpro

Жовтий колір в інтер'єрі

Багато людей асоціює цей колір з сонцем. Але не все так просто. Багато жовтого кольору в інтер'єрі може "тиснути" на наш психологічний стан. Це може призвести до психічних розладів та появи галюцинацій. Особливо не рекомендується робити жовтими дитячі кімнати.

Фото dekoriko

Синій колір

Під час вибору кольору для кімнат точно визначайтеся з відтінком. Так, наприклад, "глибокий" синій колір інтер'єру може викликати втому, апатію і навіть депресію. Окрім цього, такий відтінок може негативно впливати на гормональний фон. Натомість блакитний колір більш заспокійливий, проте він може створювати відчуття байдужості до всього.

Фото srbu

Помаранчевий колір інтер'єру

Яскраві помаранчеві деталі в інтер'єрі виглядають дуже стильно та вишукано. Але якщо цей колір буде переважати в кімнаті, у вас можуть виникати часті мігрені, біль, а також загальна втома.

Фото otdelkasten