Зимова нудьга належить до сезонних афектних розладів, тобто до справжньої депресії за силою впливу трохи недотягує, але й приємного в ній мало. Тому Ідеї 24 підібрали для вас поради, як її уникнути.

Читайте також: Щоб життя налагодилося – перестаньте говорити всього одну фразу

Почніть пити каву

Згідно з дослідженням, якщо вживати до трьох чашок кави в день, то ризик захворіти на депресію знизиться на 15-20%. І хандрити з великою чашкою кави набагато приємніше, ніж без неї.


Фото pixabay

Купуйте теплі смішні речі

Коли навколо вас сумні обличчя – зробіть своє життя яскравішим! Чим похмуріша погода, тим веселішим має стати гардероб.

Смішний теплий шарф зі скаженими цуциками, яскравий піджак з фігурними ґудзиками, пухнасті звірокапелюшки, божевільні светри.


Фото pinterest

Займіться спортом

Спорт робить нас щасливішими. І це не оптимістичне твердження, а біохімія тіла. Фізична активність запускає вироблення ендорфінів – гормонів щастя. Вони не тільки допомагають відчувати себе бадьоріше, але і володіють знеболювальним ефектом.


Фото pinterest

Дозвольте собі впасти в сплячку

Коли сили залишили, нічого не хочеться і відсутнє натхнення – час дозволити собі побайдикувати! Багато психологів запевняють, що в періоди емоційного виснаження сон – найдієвіший лікар.


Фото pixabay

Аромати ефірних олій – потужна штука

Дослідження показують, що вони можуть покращувати якість сну, підіймати настрій і навіть допомагати в боротьбі з депресією.


Фото pinterest

Заведіть домашнього улюбленця

Справлятися з нудьгою легше, якщо ви в приємній компанії. Особливо коли це хтось теплий і пухнастий.


Фото pixabay

Змініть імідж

Коли ви подобаєтеся собі в дзеркалі, холод уже не так дратує. Щоб менше звертати уваги на мерзенну погоду, займіться власним стилем. Чим яскравішим буде ваш образ, тим з більшим задоволенням ви станете виходити в ньому з дому.


Фото pinterest

Влаштуйте день пригод

Якщо ж понад усе вас пригнічує буденність, то прийшов час дня пригод! Варіантів безліч: взяти квиток у сусіднє, але незнайоме місто, і весь день його досліджувати. Головна умова – кардинально змінити навколишнє середовище.


Фото pixabay

Відчуйте себе сомельє та дегустатором в одній особі

Напиватися від суму – погана ідея. А ось власноруч створити ароматний напій та випити келих у вихідний день – дуже гарний спосіб зігрітися та підійняти собі настрій.


Фото pinterest

Влаштуйте вечерю

Коли вдома пахне шарлоткою або запеченим гарбузом, сумувати хочеться менше. Балуйте себе улюбленими стравами, спробуйте приготувати те, чого ще не робили.


Фото pixabay