Ці хлопчики у ранньому віці змогли отримати величезні суми коштів і мали можливість витрачати їх так, як заманеться.

Читайте також: 10‌ ‌відомих‌ ‌особистостей,‌ ‌справжні‌ ‌імена‌ ‌яких‌ ‌вас‌ ‌здивують‌ ‌

Райян

Хлопчик став популярним та багатим завдяки своїм батькам, які разом з дитиною почали знімати огляди на популярні іграшки. Згодом ці відео почали завантажувати в YouTube і вони отримували велику кількість переглядів. Зараз Райян є надзвичайно популярним YouTube-блогером. Для того, щоб замовити у хлопця рекламу, потрібно чекати тривалий час. Його прибуток, для прикладу, у 2019 році становив 26 мільйонів у рік.

Фото metronews

Ріко Родрігес

Зараз хлопцю 22 роки, але на його банківському рахунку вже більш як $4 млн. Це все завдяки тому, що шестирічного хлопчика помітили продюсери на кінокастингу. Відтоді в Ріко почалася успішна кар'єра актора і він став заробляти шалені кошти. Тепер фільмографія актора становить понад 40 фільмів різних жанрів, а його прибуток стрімко збільшується.

Фото showdream

Джордж Кейсі

Коли хлопчику було всього 9 років, він вже навчився програмувати, а в 12 створив гру "Інопланетні кулі проти людей", яка за три дні стала бестселером на iTunes. З кожним роком хлопець вдосконалювався і створював різні нові програми. Зараз він не називає точну суму прибутків, але й не приховує, що є доларовим мільйонером.

Фото metronews

Цікаво: Від "Титаніка" до Трампа: 5 передбачень, які збулися

Мулай Аль-Хасан

Мулай аль-Хасан – син короля Марокко Мухаммеда VI та принцеси Лалли Сальми. Згідно з марокканським законодавством, хлопець є спадкоємцем престолу. Сьогодні він є найбагатшою дитиною у світі, його статки налічують $2,5 млрд.

Фото pinterest

Принц Джордж Кембриджський

Спадкоємця британського престолу Принца Джорджа Кембриджського вже називають найвпливовішою дитиною планети. Що б не надів маленький принц, речі того ж бренду відразу скуповуються з полиць магазинів.

Принц Джордж Кембриджський, правнук королеви Єлизавети II, сьогодні займає третє місце у лінії спадкування престолу.

Фото gettyimages