Перегляньте нашу добірку – і вирішіть самі.

Читайте також: Найдивніші колекції у світі: 15 несподіваних речей, про які ви ніколи не подумали б

Силіконові ляльки

Великобританець Боб Ґіббінс є власником найбільшої у світі колекції жінок із силікону.

Боб витратив понад 100 000 доларів на свою колекцію з 240 силіконових красунь, залишивши позаду ще одного колекціонера з Японії, що зібрав 100 ляльок.


Фото insider

Гумові качки

У 47-річної Шарлотти Лі із Сіетла понад 5 000 гумових качок. Вона почала збирати їх 1996 року. "Качину" ідею Шарлотті підкинули друзі – своїми подарунками. І тепер у її колекції качки, що пищать, ароматизовані й навіть такі, що світяться вночі.


Фото ducksinth

Шанувальник Майлі Сайрус

Цікава колекція в Карла Маккойда. На тілі хлопця 21 татуювання, присвячене актрисі та співачці Майлі Сайрус. Серед тату – назви пісень та альбомів, а також портрети співачки.


Фото insider

Поціновувач Барбі

Цзань Ян збирає Барбі з 13 років, і наразі його колекція налічує понад 6 000 ляльок.
За словами Яна, за 20 років він з легкістю витратив на своє хобі 392 000 доларів. Лялькова колекція займає вітрину від підлоги до стелі в кімнаті, пофарбованій у колір Barbie Pink.


Фото insider

Наклейки від бананів

Бекі Марц збирає наклейки з бананів, нині в її колекції 30000 штук. Іноді Бекі купує банани й, знявши наклейки, повертає їх.


Фото insider

Ложки

Дітер Капш має колекцію із 1760 ложок 447 різних авіакомпаній, яку він збирав протягом 13 років. Капш вирішив почати колекціонувати ложки під час канікул, проведених із сестрою в Іспанії.


Фото pinterest

Мініатюрна бібліотека

Колекція Джозефа Тарі складається з понад 5200 книг. Книги на полицях Джозефа Тарі крихітні – тому він власник найбільшої у світі колекції мініатюрних книг.


Фото insider

Бейсбольні м'ячі

Зак Хемпл зібрав колекцію з 7100 бейсбольних м'ячів під час ігор на 50-и різних стадіонах з того часу, як він почав захоплюватися цим в 1991-му році. Він так прославився своїм досягненням, що статті про його хобі опублікували Sports Illustrated, Playboy magazine, the Associated Press і багато інших інформаційних агенцій.


Фото pinterest