Ми поділимося з вами дуже цікавими результатами досліджень.

Читайте також: 20 потужних цитат з відеоігор, які мають сенс у реальному житті

Знаючи їх, ви завжди виходитимете з гри переможцем!

Почнімо з основ

Як ви знаєте, умовно, камінь ламає ножиці, які ріжуть папір, а папір накриває камінь. Після спостереження за величезною кількістю таких "боїв" колектив китайських дослідників з Чжецзянського університету виявив, що гравець, який переміг свого противника в поточній партії, з більшою ймовірністю повторить свої дії в наступному раунді, а з меншою ймовірністю стане що-небудь міняти.

З іншого боку, якщо гравець програє два або більше разів поспіль, він припинить показувати невдалу комбінацію і постарається розбити саме той знак, який щойно дозволив опоненту перемогти його.


Врівноваженість – ключ до перемоги / Фото pixabay

Програли?

Викиньте той знак, який б'є останній переможний знак вашого опонента.

Виграли?

Не продовжуйте показувати той же знак, натомість викиньте останню комбінацію вашого переможеного суперника.

Поради:

  • Чоловіки часто першим кидають камінь. Якщо ви граєте проти чоловіка, спробуйте папір.
  • Коли ви бачите, що опонент вже двічі викинув камінь, знайте: людина ненавидить бути передбачуваною і в більшості випадків використовує ножиці. Використовуйте камінь.


Спостережливість приведе вас до перемоги / Фото pixabay

  • Досвідчені гравці спробують зіграти на вашій наївності й кинуть папір. Використовуйте ножиці.
  • Слідкуйте за пальцями суперника. Найлегші рухи підкажуть вам, який хід противник збирається використовувати. Всі пальці напружені – камінь. Всі пальці розслаблені – папір. Тільки два пальці напружені – ножиці.
  • Папір використовують найрідше в грі – у 29,6% випадків. Найчастіше використовують ножиці – 35%. І ще трохи частіше камінь – 35,4%. Використовуйте ефект несподіванки.