Розкриваємо кілька секретів готелів, які буде корисно знати всім. Упевнені: ви будете здивовані.

Читайте також: Хитрощі офіціантів: як вас змушують залишати більше грошей у ресторані

Рушники

Подумайте, чи варто їх використовувати. Адже, наприклад, середній рушник, як правило, використовують як килимок для ніг після душу.


Фото proeticet

Простір біля раковини

Покоївки зазвичай використовують одну ганчірку для миття сантехніки, в тому числі й унітазу, полиць і стільниць. Тому, мікроби, які живуть на унітазі можуть перекочувати й на тумбу під раковиною. Тому засоби особистої гігієни тримайте в косметичці. До речі, свою зубну щітку теж краще залишити там.


Фото otrum

Кавоварка

Якщо у вашому готельному номері є кавоварка, краще відмовтеся від її використання. У покоївок не завжди доходять руки до того, щоб нормально вимити її деталі. В той час, як кавова гуща є відмінним середовищем для цвілі.


Фото proeticet

Покривало на ліжко

Як тільки зайдете у свій готельний номер, приберіть з ліжка покривало. Під ним ви виявите випрану постільну білизну, а ось плед перед вашим приїздом навряд чи хтось прав. Та й взагалі, чистка пледа проводиться тільки тоді, коли на ньому з'являться чіткі плями.


Фото otrum

Босоніж по підлозі

Ніколи не ходіть босоніж по готельному номеру. По-перше, для прибирання не часто використовують засоби для дезінфекції. По-друге, килимові покриття пилососять не завжди якісно і між волокон можуть залишатися сміття і пил.


Фото proeticet

Склянки

Склянки у вашому номері зазвичай просто ополіскують водою і рідко миються із застосуванням побутової хімії. Тому, заради вашого ж здоров'я ми не рекомендуємо користуватися готельним посудом, або, принаймні, його варто ретельно промити перед використанням.


Фото otrum

Душова кабінка

У душову кабінку заходьте лише в капцях. Адже у покоївок зазвичай є всього 30 – 40 хвилин на прибирання номера, а це означає, що вони не завжди встигають ретельно відмити все.


Фото proeticet

Телефонна трубка і пульт від телевізора

Телефонну трубку, пульт від телевізора і кондиціонера обробіть засобом для дезінфекції. Зробити це варто тому що всі ці речі під час прибирання в кращому випадку витираються не дуже чистою ганчіркою, а в гіршому взагалі залишаються недоторканими.


Фото otrum