Викриваемо найпоширеніші хитрощі офіціантів, через які ви залишаєте в ресторані пів зарплати.
Читайте також: 7 секретів закладів швидкого харчування, які вам ніхто не розкаже
Маленькі порції
Навряд чи ви проситимете переважити страву чи напій. Тому найпростіша хитрість – неповні порції. Ви навіть не зауважите, що в келиху з вином бракує кількох мілілітрів. Або що кава могла б бути міцнішою, якби бармен уміло не "заощадив" дрібку зерен.
Фото hodor
Знижки на честь дня народження
Дуже часто ресторани надають іменинникам знижку до 25%. Але офіціанти не поспішають повідомляти про це. Адже у святковій метушні в колі близьких та друзів навряд чи комусь спаде на думку спитати про акції чи знижки.
Це на руку офіціантам та адміністрації: вони можуть скасувати оплату за чеком, а потім знову провести її – уже зі знижкою. Так і з’являється незаконна надбавка до зарплати.
Фото politeka
Дорогий алкоголь може виявитися дешевим
Якщо хочете провести вечір у приємній компанії й замовити дорогий алкоголь, попросіть офіціанта принести невідкорковану пляшку. Так уникнете підміни.
Та коли гість уже напідпитку, підмінити дорогий алкоголь дешевим – завиграшки. Цей трюк працює й з коктейлями, куди льоду додають більше, аніж треба.
Фото hodor
Швидкий сервіс
Ви ще не доїли, а тарілку вже забрали? Це ще одна хитрість офіціантів. Адже вам буде ніяково сидіти за порожнім столом, навіть якщо ви вже наїлися. Доведеться попросити принести меню ще раз, щоб замовити щось смачненьке – і залишити суму в кілька разів більшу, аніж планувалося спочатку.
Фото pixabay
Не встигли випити, а офіціант знову підливає
Найчастіше відвідувачі замовляють до основної страви щось випити. Мабуть, ви зауважували: щойно ви випили, як запопадливий офіціант уже тут. Гадаєте, швидкий сервіс? Зовсім ні. Це перевірений спосіб змусити вас замовити ще пляшечку смачного напою.
Фото politeka