Які саме – дізнаєтесь просто зараз. Ви будете точно здивовані.

Читайте також: 9 крутих способів використати харчову олію за незвичним призначенням

1. Почистити млинок для кави

Як відомо, кавомолку мити не можна. Протирання не допомагає. Доводиться чистити. Але все простіше, ніж ви думали. Насипте до кавомолки рис, змеліть його на борошно, висипте й змахніть пензликом залишки.


Фото pinterest

2. Помити пляшку

Пляшки з вузьким горлечком завжди потрібні в господарстві. Але мити їх – справжня морока. Тож ловіть другий лайфхак із рисом. Сипніть до пляшки жменю рису, кілька чайних ложок соди й додайте води – десь до середини. Щільно закрийте горлечко рукою або кришкою й хвилинку потрусіть пляшку, а потім кілька разів прополосніть чистою водою.


Фото pinterest

3. Прискорити дозрівання

Засипте зелений фрукт рисом – так він дозріє значно швидше.


Фото pinterest

4. Омолодити шкіру

Рис, а точніше рисовий відвар, допомагає доглядати за шкірою. Зваріть рис, процідіть і протирайте відцідженою водичкою обличчя. Японки завжди так роблять. Маски з рисового відвару розгладжують зморшки й підтягують контур обличчя.


Фото pinterest

5. Прибрати вогкість

Рис добре вбирає вологу. І запахи теж. Насипте рис до полотняного мішечка, покладіть його десь у шафі – і ви забудете про проблему вогкості та затхлого запаху. А ще на рис можна капнути трохи ефірної олії – тоді саше працюватиме і як ароматизатор.


Фото pinterest

6. Урятувати телефон

Телефон упав до ванни з водою? Якщо діяти швидко, його можна врятувати! Вимкніть "потопельника", протріть і, діставши акумулятор та SIM-картку, помістіть на добу до пакета чи банки з рисом. Крупи вберуть залишки вологи.


Фото pinterest

7. Захистити від іржі

Рис захистить ваші інструменти від корозії. Якщо у приміщенні, де вони зберігаються, волого, заповніть рисом бляшанку – і тримайте в ній плоскогубці, молотки та викрутки.


Фото pinterest

8. Елемент декору

Якщо ножів на кухні купа, а тримати їх ніде – як підставка для них цілком згодиться банка з рисом. Вийде не лише функціонально, а й гарно – у модному нині екостилі.


Фото pinterest