Мелена кава – універсальний продукт! Сьогодні Ідеї 24 розкриють вам кілька секретів використання меленої кави в побуті. Читайте, застосовуйте й діліться враженнями!

Читайте також Відкриваючи легенду Żubrówka: історія створення автентичного бренду

Запах у холодильнику

Кава здатна перебивати запахи. Висушіть кавову гущу, помістіть у баночку, зробіть в кришці отвори та поставте в холодильник. Кава нейтралізує сторонні аромати та вбирає неприємні запахи в холодильнику.


Фото eating

Запахи на руках

Тримайте баночку з меленою кавою поруч із мийкою на кухні. Після того як попрацювали з цибулею, часником, оселедцем та іншими продуктами з сильними запахами, потріть руки кавою, а потім помийте звичайним способом.


Фото unsplash

Чистка посуду

Іноді після використання на кухонному посуді утворюється нагар, який складно видалити звичайними засобами. Насипте на це місце мелену каву і гарненько потріть, а потім змийте гарячою водою.


Фото reddit

Ароматизатор

Пошийте невеликі тканинні мішечки та наповніть їх сухою меленою кавою. Такі мініатюрні ароматизатори можна розкласти в шафі, на кухні, в коридорі, повісити в авто.


Фото unsplash

Картина

Кавою можна малювати. Причому, картини виходять ефектними, бархатистими й ароматними. Спочатку нанесіть контур майбутнього малюнка. Потім акуратно намажте його клеєм, а зверху насипте висушену мелену каву. Коли основна маса приклеїться, просто зсипте все зайве.


Фото pinterest

Свіжість взуття

Насипте суху кавову гущу в мішечок або шкарпетку та помістіть на ніч всередину кросівок, черевиків або іншого проблемного взуття. До ранку кава вбере запахи.


Фото unsplash

Від комарів

Візьміть із собою баночку меленої кави та просто підпаліть її. Почувши запах кавового диму, комахи полетять геть.


Фото pinterest