Як на повну задіяти посудомийну машину – розкриваємо кілька свіжих лайфхаків. Креативності цих ідей здивувалися б навіть "відчайдушні домогосподарки"!

Цікаво знати Нові нагороди Zubrowka: історія успіху найтитулованішого алкогольного бренду

Що можна мити в посудомийній машині

Кухонне приладдя


Гумові рукавиці та губки мийте разом з посудом / Фото Unsplash

Ви можете спокійно відправляти в посудомийну машину фільтри, решітки від вентиляторів, брудні деталі мікрохвильовки та навіть полички з холодильника. Якщо у вас на кухні забруднились ручки і вони виготовлені з кераміки чи металу, відкрутіть їх, покладіть у сітчастий мішок, а посудомийна машина все відмиє. Ви також можете прати свої кухонні губки, щітки та силіконові рукавиці.

Домашній декор


Вази та фігурки можна мити в посудомийній машині / Фото Unsplash

Посудомийна машина вам дуже допоможе під час прибирання вдома, адже у ній ви зможете помити вази та вироби з кераміки, зокрема, фігурки.

Щоб почистити ці предмети, використовуйте верхню стійку. Сюди ж відправляємо органайзери та невеликі сміттєві баки. Під час генерального прибирання деталі від світильників та флакони можете також доручити машинці.

Аксесуари з ванної кімнати


Органайзери і мильниці відправляйте на полицю з посудом / Фото Unsplash

Якщо ви хочете вберегти сім'ю від небажаних мікробів, періодично мийте мильниці, тримачі для зубних щіток та гумові килимки для ванни у посудомийній машині. До них також можна додати аксесуари для душу, губки, щітки та органайзери для косметики.

Аксесуари для догляду за волоссям, нігтями та шкірою


Предмети для догляду за тілом мийте у посудомийній машині / Фото Unsplash

Відмити пластикові щітки та гребінці можна у кошику для посуду. Туди ж поміщаємо щітки для скрабу та інструменти для манікюру і педикюру.

Дитячі іграшки


Це допоможе вберегти дітей від шкідливих мікробів / Фото Unsplash

Тепер ви можете не перейматись, що іграшки вашої дитини переносять шкідливі бактерії. Дитячі аксесуари для ванни, пластикові іграшки та конструктор помістіть у сітчасту сумку або залиште на верхній стійці у посудомийній машині. Тут також можете помити дитячі пляшечки та девайси для прорізування зубів.

Аксесуари домашніх улюбленців


Можна чистити посуд та іграшки домашніх улюбленців / Фото Unsplash

Іграшки вашого друга можна спокійно мити разом з посудом, якщо вони виготовлені із твердого пластику або гуми. Не забувайте також про посуд для тварин.

Спортивне знаряддя


Спортивне знаряддя і навіть кепки періть у посудомийній машині / Фото Unsplash

Захисні щити, м'ячі для гольфу, іграшки для пісочниці і навіть кепки чудово відчистить посудомийна машина.

До теми Як почистити праску від накипу та нагару: 7 дієвих порад

Інструменти для саду


З грибками та брудними залишками справиться легко / Фото Unsplash

Посудомийна машина здатна видаляти більшість грибків, пестицидів та липких залишків. Квіткові горщики, решітки для гриля, гумові чоботи та шльопки – ця техніка впорається з будь-яким брудом.

Інвентар для машини


Допоможе очистити гайкові ключі та інші інструменти / Фото Unsplash

Інструменти, якими ви ремонтуєте авто, зазвичай відмити найскладніше, адже вони дуже жирні. Але посудомийна машина впорається з ними дуже легко. Тому сміливо відправляйте туди гайкові ключі, брудні деталі, зокрема, кришки, гумові килимки тощо.