Які саме – розповімо й покажемо просто зараз. Ви будете здивовані, що може вийти з книжок!

Читайте також Не поспішайте викидати газети: 9 корисних способів, як їх використати у побуті

Схованка

Виріжте всередині "ящик", залишивши неушкодженою обкладинку і зберігайте в скриньці все найдорожче і найцінніше, те, що потрібно заховати від сторонніх очей і рук.


Фото pinterest

Книжкова полиця

У виготовленні книжкової полиці є лише одна складність – її кріплення. Можна обійтися звичайними металевими куточками, а можна витратити час і вирізати куточки з книг за допомогою гострого ножа або болгарки.


Фото pinterest

Світильник

Склавши з книг стопку і просвердливши по її центру наскрізний отвір отримаєте підставку для лампи. В наскрізну дірку протягніть проводи. Все, світильник готовий!


Фото pinterest

Журнальний стіл

Стопка непотрібних книг – ось і всі матеріали для виготовлення дизайнерського столика. Один шматок ДСП – "фундамент" майбутнього столу. На базу складіть книги. Другий шматок фанери – стільниця. Ставиться на стопку книг і лакується.


Фото pinterest

Горщик для квітів

Зі старої книги можна змайструвати горщик для квітів. Виріжте в книжці отвір відповідно до габаритів якої-небудь жерстяної банки. Поставивши банку в книгу, заповніть горщик ґрунтом і висадіть квіти.


Фото pinterest

Сумка-книга

Дана сумочка стане родзинкою вашого лука. Виберіть найміцнішу і красиву обкладинку, доповніть її бічними частинами з текстилю або шкіри, прикріпіть ручки та застібку.


Фото pinterest

Книжкове ліжко

Якщо на купівлю каркаса для ліжка грошей немає, виручать книги. Склейте їх між собою, наростивши висоту до смаку. Поставте зверху матрац – на добраніч!


Фото pinterest

Дизайн спальні

У кожного ліжка має бути узголів'я. Тому можна "зробити" узголів'я з книг. Буде оригінально.


Фото pinterest

Стильний пуф

Стопку журналів можна перетворити в стильний пуф. Помістіть на її "вершину" м'яку подушку, перев'яжіть ременем – і все, готово, користуйтеся.


Фото pinterest