Тож ми підкинемо вам кілька ідей застосування газет, які ви не збираєтеся зберігати для історії. Одні способи ви просто освіжите в пам'яті, а про деякі, можливо, дізнаєтеся вперше.

Читайте також: Просто надягніть на тертку кульок: геніальне рішення проблеми, яка всіх уже дістала

Упаковка при переїзді

Щоб не привезти на нове місце проживання осколки з черепками, упакуйте тендітні речі й посуд в м'яті газети.


Фото pinterest

Підтримка свіжості фруктів

Висока вологість в холодильнику – головна причина швидкого псування овочів і фруктів. Застеліть ящик газетами та міняйте їх регулярно, але не стеліть газети на полиці, вони будуть заважати циркуляції повітря.


Фото pinterest

Сушка взуття

Будь-яке взуття від вологи деформується. Але ніколи не піддавайтеся спокусі висушити його швидко – на батареї або біля обігрівача. Наповніть мокре взуття сухими газетами. Міняйте газети в міру їх промокання. Так можна висушити й не пошкодити найпримхливіше взуття.


Фото pinterest

Подарункова упаковка

Упакуйте в газету коробку з подарунком та обв'яжіть подарунок красивим шнурком або просто мотузкою.


Фото pinterest

Чистка скла

Мити вікна можна чим завгодно – оцтом, горілкою або спеціальним засобом. Протирати й полірувати вікна найкраще сухою зім'ятою газетою.


Фото pinterest

Підстилка для сміттєвого відра

Постеліть газету на дно відра для сміття, вона вбере всіляку вологу зі сміття і неприємні запахи, до того ж не дасть вашому сміттєвому відру сильно забруднитися.


Фото pinterest

Підстилка для мокрого взуття

На вулиці сніг і дощ, а у вас зовсім немає настрою мити підлогу по 50 разів на день? Постеліть в передпокої газети – це позбавить вашу підлогу від зайвого бруду, а вас від зайвої роботи.


Фото pinterest

Дезодорація місткостей

Щоб позбутися запаху минулих страв, покладіть в ланч-бокс зім'яту газету і закрийте контейнер щільною кришкою. Газета позбавить місткість від різкого запаху вчорашньої їжі.


Фото pinterest

Збирання битого скла

Якщо склянка розбилася на друзки, газета допоможе зібрати дрібні скалки. Намочіть газету й розстеліть її по поверхні з битим склом.


Фото pinterest