Ми підібрали додатки, які стануть незамінним помічником для сучасного водія.

Читайте також: 7 речей, які не можна залишати в авто взимку

Дорожні знаки

З його допомогою можна вивчити дорожні знаки або згадати, хто призабув.


Фото galinfo

Штрафи ПДР

Додаток розроблений МВС України.

Основна мета додатку – повідомляти водіїв про нові штрафи. Плюс в тому, що тут же їх можна оплатити онлайн. Бонус для користувачів – знижка 50% при оплаті постанови протягом 10 днів з моменту її отримання.


Фото galinfo

Навігація MAPS.ME

З автономними картами водій буде відчувати себе комфортно навіть на краю світу. Пошук маршруту і GPS-навігація працює без Wi-Fi. Достатньо просто завантажити додаток на телефон. Також за допомогою додатку можна забронювати готель і відстежити найближчі пам'ятки або заклади.


Фото galinfo

Waze – навігатор по місту, що працює в реальному часі

Додаток покаже потрібний маршрут, а також розповість водієві про затори, ремонтні роботи, поліцію, ДТП та інші події. Також у додатку є фішка – пошук дешевих заправок на шляху.


Фото galinfo

INRIX ParkMe

Додаток допоможе вам припаркуватися в понад 500 містах світу. Україна не виняток. За допомогою карти людина легко визначить місце розташування недорогої стоянки. Дуже зручно в годину пік.


Фото galinfo

Страхування

Додаток, у якому можна: оформити автоцивілку та інші види страховок без посередників від топових гравців ринку; зберігати поліс; отримувати повідомлення про закінчення терміну договору. Також він містить додаткову опцію – доступ до контактів страховика в офлайн режимі.


Фото galinfo

Пальне TOPLYVO UA

У додатку можна купувати талони на пальне з фіксованою знижкою до – 3,5 грн. До сервісу підключено декілька мереж заправних станцій: Shell, Glusco, Motto, Chippo, Ovis, Sunoil. Процес максимально зрозумілий: встановлюєш додаток, реєструєшся, вибираєш АЗС і кількість необхідного пального. Після оплати електронний талон з'явиться в системі. Діє оригінальна лояльна програма: приведи друга – отримай по 20 копійок з кожного літра, який заправив ваш друг.


Фото galinfo

WOG Pride

Якщо ви є постійним покупцем на АЗС, то без цього додатка не обійтися. Інтерес для водія – накопичення бонусів, які надалі обмінюються на літри, пошук найближчої станції.


Фото galinfo