Тому перший час, поки не ознайомитеся з місцевими звичаями, краще тримайте руки "при собі". Отже…

Читайте також: Без риби та коли: 7 звичних для нас продуктів, яких ви не знайдете в магазинах деяких країн

"Розслабся"

Даний жест активно використовують гавайці. Його застосовують при вітанні та прощанні, вираженні подяки і як запрошення посерфити. Інше значення цього жесту пов'язано з виразом hang loose – "розслабся".


Фото getty

"У вас є гроші?"

Якщо ви будете в Кореї й побачите, що хтось показує вам такий жест – не дивуйтеся. Людина просто хоче дізнатися, чи є у вас гроші.


Фото pinterest

"Я тебе люблю"

Це популярний в США жест, що позначає фразу I Love You – "я люблю тебе". Буква I – піднятий вгору мізинець, буква L складається з великого і вказівного пальців, буква Y – з мізинця і великого пальця.


Фото pexels

"Я хочу в туалет" і ще 2 значення

В Індії піднятий вгору мізинець означає, що людина хоче терміново відвідати вбиральню. Найчастіше його використовують малюки в дитячих садах і учні початкової школи. Так вони просять у вихователя або викладача дозволу вийти в туалет.


Фото wekkend

У європейських країнах у цього жесту інше значення. Наприклад, в бельгійському пабі з його допомогою можна попросити офіціанта принести вам який-небудь місцевий напій.

А в США піднятий мізинець показують тому, хто поводиться аж надто пафосно.

"Та щоб тебе! ..."

Запам'ятайте: ніколи не показуйте грекам підняту вгору п'ятірню, якщо не хочете їх образити. У Греції цей жест використовують, коли по-справжньому зляться на іншу людину. Особливо часто його можна побачити серед водіїв.


Фото instagram

"Я хочу тобі дещо сказати"

Якщо грек торкається вказівним пальцем до своєї нижньої губи, він зовсім не просить вас замовкнути. У Греції це означає, що людина хоче, щоб ви зараз відійшли в сторону і поговорили з нею в приватній обстановці.


Фото pexels

"Рахунок, будь ласка"

Багато відвідувачів не знають, як ввічливо попросити офіціанта принести рахунок. Для цього випадку є простий жест. Перш за все встановіть візуальний контакт з офіціантом. Потім витягніть вперед одну руку долонею вгору й уявіть, що в іншій руці у вас ручка. Зробіть рух, схожий на те, як люди підписують документи. Цей жест особливо поширений в Іспанії, тому не соромтеся його використовувати.


Фото pexels

"Бажаю удачі", але не у В'єтнамі

У багатьох країнах цей жест використовують, коли сподіваються на удачу. Але у в'єтнамському середовищі у нього інше значення. У цій країні пальці схрещують тільки дуже грубі люди, які хочуть назвати співрозмовника паскудною людиною.


Фото pexels