Отже, розповідаємо, як можна заробити за допомогою мотоцикла. Варто хоча б спробувати...

Читайте також Відкривайте літо із Zubrowka Rose та беріть участь у розіграші крутих призів від блогерів

Оренда

Найпростіший спосіб заробити, це здавати байк в оренду. Коли мотоцикл доглянутий і презентабельний, його можна запропонувати для фотосесій.

Або ж, пропонувати мотоцикл для поїздок і подорожей. Але обов'язково врахувати усі юридичні тонкощі, які можуть виникнути під час падіння або ламання.


Фото motorcycist

Таксі

У будь-якій ситуації при наявності транспортного засобу можна підробити таксистом. Замість того, щоб їздити по місту для розваги, можна покатати когось за гроші, відбити вартість бензину як мінімум.

У мототаксі є плюс: його послугами можуть скористатися люди, які поспішають. Але й мінус полягає в тому, що потрібно мати повний комплект захисту для пасажира.


Фото freepik

Кур'єр

Коли немає бажання катати людей за гроші, та й взагалі зв'язуватися з відповідальністю за життя пасажира, то можна підробити кур'єром. Це найпоширеніший випадок серед тих, хто хоче їздити на мотоциклі по місту і заробляти на цьому. Чи не в кожному місті є послуги кур'єра.


Фото freepik

Виступи

Мотоциклісти, які займаються яскравими екстрим-шоу, заробляють на виступах. За красивими номерами стоять десятки годин наполегливої ​​праці, травми, підготовка мотоцикла для виконання елементів... Але воно того варте.


Фото motorcycist