Що об'єднує Маколея Калкіна, кота Гарфілда та "Друзів"? Правильно – піца! У цих та й у багатьох інших культових стрічках часто головні герої замовляють, їдять чи навіть готують її.

І ще У Новий рік із новим телевізором від ОLL.TV: як виграти крутий подарунок на свята

Сьогодні, 6 грудня, у 2007 році мистецтво виготовлення неаполітанської піци увійшло до списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини людства. Саме у Неаполі починається історія цієї страви ще з кінця 1700-х років. Це італійське місто вважається місцем народження піци – тіста з помідорами та сиром.

"Секс і місто"

У серіалі героїні замовили собі велику піцу з нагоди новосілля. Тоді Шарлотта Йорк переїхала у нове житло, а дівчата допомагали їй розпаковувати речі.


Кадр з серіалу "Секс і місто" / Фото savoirflair

"Гарфілд"

Усі звикли, що коти і в житті, і на екрані мають ловити та їсти мишей. З Гарфілдом все зовсім не так: його улюблене заняття – нічого не робити та їсти. Проте картинка, де кіт весь вимазаний соусом, а поруч лежать порожні коробки з-під піци, відома навіть тим, хто цей мультфільм так і не подивився. До речі, любить пухнастик звичайну "Маргариту".


Кіт Гарфілд їсть піцу / Фото forum-kinozal

"Друзі"

Рос із серіалу "Друзі" полюбляв вегетаріанські піци. І їв він переважно по дві штуки за один раз. А от Джої до смаку були всі піци.


"Друзі" теж не могли прожити без піци / Фото yasss

"Сам удома"

Мабуть, одна з найвідоміших сцен з піцою – коли винахідливий Кевін залишившись сам удома і, у першу чергу, звичайно ж, замовив піцу. Юний гурман обрав тоді сирну.


Кевін МакКалістер замовив піцу / Фото twitter

Читайте також Чоловік запропонував альтернативу різдвяному вінку: як оригінально прикрасити двері

"Їсти, молитися, кохати"

Джулія Робертс, яка виконувала головну роль, подорожує світом. І перекусити жінка вирішила у Неаполі. І, звісно ж, піцою. Адже це місто стало батьківщиною "Маргарити".


Кадр з фільму "Їсти, молотися, кохати" / Фото justitalia