Із наближенням свят вдома настає особлива атмосфера, коли часто хочеться засісти за старим-добрим кіно про різдвяні дива чи то посміятися під новорічну комедію. Це, безумовно, саме ті випадки, коли телевізор додає домашнього затишку. А ще краще, коли він новий та з великим екраном!

І на цьому моменті багато хто подумає, що купувати техніку у період, коли повним ходом йде підготовка до Миколая й Різдва, – не найкраща ідея. І ми з вами погоджуємося. Але якщо є можливість отримати телевізор безкоштовно? Наприклад, виграти? Це уже зовсім інша справа.

І, до речі, пробний період за 1 гривню також рахується! Тому якщо ти досі це не зробив, підключай інтернет-телебачення за 1 гривню з 06.12.2021 до 05.01.2022 та чекай на оголошення результатів на сторінках OLL.TV у соцмережах.

Телевізори розігруватимуть щодня!


Вигравай телевізор щодня! / ОLL.TV

Тож насолоджуйся контентом сервісу, зберігай умови акції та виглядай Санта-Клауса від OLL.TV із новеньким телевізором! І тоді сцени з улюблених новорічних фільмів чи ностальгійного кіно заграють зовсім іншими фарбами. Нові враження в новому році гарантовані!