Якщо ви належите до останньої категорії людей, ми радимо вам обдумано та грамотно обирати схованки для грошей.

Читайте також: Як відімкнути навісний замок скріпкою: простий відеолайфхак

1. Будинок домашніх улюбленців

Це хороше місце для зберігання коштів, але їх обов'язково потрібно надійно обгорнути в пакет, пергамент чи картон. Грабіжники в останню чергу оглядатимуть речі, які належать котам, хом'якам, а особливо собакам.

Фото elkilombonews

2. Кухня

Це кімната з найбільшою кількістю шухляд та поличок. Тому гроші можна заховати в конверт, а його приклеїти до дна шухляди або засунути в кут, до якого важко дотягнутися.

Фото figyelj

3. Спортивний інвентар

Якщо у вас вдома є спортивний інвентар або тренажери, то ви можете використати їх для схованки коштів. Особливо надійною схованка буде тоді, коли гроші покладете в одному з невеликих слотів. Тренажер важкий, тому його важко буде забрати разом із грошима.

Фото figyelj

4. Побутова техніка

Старі побутові речі можуть стати ідеальним сейфом для зберігання коштів та цінних речей. Для прикладу, можете використати старий пило смок. Якщо ви хочете зберігати речі в побутовій техніці, яку використовуєте, обов'язково пам'ятайте про свою схованку. Адже в іншому випадку ви можете позбутися своїх коштів.

Фото erdekesportal

Цікаво: Як почистити екрани ґаджетів підручними засобами: перевірені способи

5. Сад або клумба

Якщо ви не хочете ховати гроші в будинку, оскільки вважаєте, що там ненадійно це зробити, можете вигадати схованку в саду чи клумбі. Для цього у міцну герметичну банку (чи іншу ємність) заховайте гроші, яку закопайте в ґрунт. Обов'язково запам'ятайте, у якій частині ви закопали свій "скарб".

Фото esgentside

6. Шкарпетки

Грабіжники досить часто шукають гроші в одязі. Але навіть у шафі можна надійно заховати будь-яку суму. Для цього купюри потрібно згорнути якомога щільно і сформувати так званий циліндр. Після цього зафіксуйте гроші спеціальною резинкою і заховайте у шкарпетки.

Фото sympa-sympa

7. Холодильник або морозильна камера

Існує безліч способів заховати гроші в холодильнику чи морозильній камері. Наприклад, гроші можна заховати в пакет, обгорнути фольгою або покласти в непрозорий контейнер для їжі.

Фото elkilombonews