Деякі відомі бренди уже зараз пропонують рішення, направленні на порятунок нашої екосистеми. Адже пізніше може бути пізно. Хто ж вони?

Читайте також: Світові бренди, назви яких ми вимовляємо неправильно

Еко шуби нині у топі

Цієї зими еко шуби – найпопулярніший елемент одягу. Тому всесвітньо відомі бренди свідомо відмовляються від тваринного хутра на користь штучного. У колекції відомих брендів представлені шуби на будь-який смак, вони можуть задовольнити найвибагливіших модниць.


Фото lady

Таблетки – замість рідкого ополіскувача

Компанія Humankind радить спробувати твердий засіб у формі зручних пігулок замість ополіскувача для рота. Це справжнє екологічне ноу-хау, оскільки на виробництво продукту йде менше води та пластику. А транспортуються пігулки у багаторазових контейнерах чи скляних пляшечках.


Фото emeraldology

Маски із кави для обличчя

В'єтнамська компанія AirX створила маску із кавової гущі. Повітряний фільтр у ній є біорозкладаним та протимікробним, а саму маску слід замінювати приблизно кожні 30 днів.


Фото vietnamtimes

Текстиль з океанічного пластику

Колекція текстильних виробів бренду Camira виготовлена із пластикових пляшок, що були виловлені в океані. Продукцію було виготовлено в рамках співпраці з ініціативою SEAQUAL – компанією, яка була створена задля зменшення кількості пластикових відходів у водах світового океану.


Фото pixabay

Багатоцільові меблі

Компанія Ikea – запустила нову колекцію еко меблів. Їх виробляють з екологічно чистих матеріалів максимально природним способом. Також дані меблі вражають своєю функціональністю. Наприклад, міжкімнатна перегородка, може слугувати вішалкою для одягу, і кошиком для зберігання речей.


Фото pinterest

Одяг із залишків деніму

Відома українська дизайнерка Ксенія Шнайдер повністю перейшла на ідею апсайклінгу. Дизайнерка виготовляла одяг з перероблених речей. Нині Ксенія використовує ще й залишки тканини, що залишалися після виробництва. Нова колекція із клаптиків деніму стала дуже популярною.


Фото vogue