Хочете поліпшити своє фінансове становище? Почніть із малого – і головного. Навчіться позитивно мислити й говорити, уникаючи 5 фраз, що вас руйнують і збіднюють.

Читайте також: Оригінал проти підробки: на що звертати увагу при покупці алкоголю

Зарплата маленька, зате стабільна

Не варто боятися змін у власному житті. Беріть на себе відповідальність за свій добробут і життя загалом. Досить часто зміна "тихої гавані" приводить до чогось нового, глобального та неочікуваного. Тільки спробувавши, ви зможете отримати роботу з більш високооплачуваною зарплатою.

Не бійтеся змінити місце роботи / Фото Ipress

Щоб перед людьми не було соромно

Не варто робити необдумані покупки й витрачати кошти на речі, які зовсім не потрібні. Забудьте про прагнення догодити людям і бути «таким, як усі». Ви повинні жити своїм життям, витрачати кошти на ті потреби, які є найважливішими у вашому житті. Найбезглуздіша витрата коштів – заради вигляду, який ніби-то повинні оцінити інші.

Цікаво: 7 фраз, яких ви ніколи не почуєте від людини, що досягла успіху

Віддаси, коли зможеш

Позичаючи гроші знайомим, колегам чи друзям ви ризикуєте втратити або близьких людей, або свої кошти назавжди. Саме тому, коли даватимете кошти наступного разу, обов'язково обумовлюйте час повернення, а ще краще беріть розписку.

Комусь позичаєте гроші? Беріть розписку! / Фото Americanira

Я заплачу (за всіх)

Навіть якщо ви маєте вдосталь коштів і прагнете розрахуватися в ресторані за всіх, не варто це робити регулярно. Згодом ваші знайомі просто звикнуть до цього і сприйматимуть таку щедрість як щось буденне й обов'язкове.

Один раз живемо

У цьому є сенс, але керуючись таким правилом, ви ніколи не зможете накопичити потрібну суму коштів на омріяну річ. Імпульсивні покупки, витрати на непотрібні речі, неграмотне розпоряджання фінансів призведуть до того, що ви втратите усі свої заощадження.

Грамотно розпоряджайтеся фінансами / Фото Dengipro.dowlatow