Зіграти вдало лиходія в одній стрічці та бути, наприклад, студентом-ботаном – в іншій – це не про героїв нашої добірки. Ці зірки кіно знають, який персонаж зіграє їм на руку в силу різних причин та обставин, тож вони дотримуються цієї стратегії від фільму до фільму.

І ще Як оцінили спецвипуск "Гаррі Поттер 20 років по тому": рейтинг від глядачів та критиків

Джейсон Стейтем

Від самого початку своєї кінокар'єри англійський актор грає якихось навколо кримінальних персонажів. Визнаймо, це у нього виходить непогано. Але й ролі рідко чимось відрізняються одна від одної: серед обов'язкових "фішок" фільму – темний костюм, агресивна їзда, бійки та помста.

Джейсон Стейтем
Джейсон Стейтем / Фото Entertainment Weekly

Двейн Джонсон

Побачивши випадковий кадр з Двейном Скалою Джонсоном, так одразу й важко впізнати фільм. А все тому, що актор не лише одягається у дуже схожий одяг, а й ще знімається в схожих локаціях.

Скала
Двейн "Скала" Джонсон / Фото з інстаграму актора

Дженіфер Еністон

Мабуть, усі ми полюбили Рейчел з "Друзів", але саме після цього серіалу за красунею закріпилося амплуа милої блондинки. На додачу важко згадати кіно, за сюжетом якого у Еністон було б усе гладко у стосунках – завжди щось не ладнається.

Дженіфер Еністон
Дженіфер Еністон / Фото з інстаграму актриси

Зоуї Дешанель

Цю акторку завжди можна впізнати за роллю дівчинки мрії, якій постійно вдається вислизнути від головного героя.

Зоуї Дешанель
Зоуї Дешанель / Фото з інстаграму актриси

Читайте також На перегляд чорної комедії "Не дивіться вгору" юзери витратили 111 мільйонів годин

Морган Фрімен

Відмінний актор. Але ви також помітили, що у більшості фільмів він грає спокійного персонажа з багатим життєвим досвідом. Чоловік завжди готовий підтримати та дати слушну пораду.

Морган Фрімен
Морган Фрімен / Фото з інстаграму