Ідеї 24 підготували огляд деталей, які заважають інтер'єру стати гармонійним і сучасним.

Читайте також: 11 речей, яких не повинно бути у спальні: гід поширеними помилками

Низьке крісло

Крісло з радянських часів, як правило, рідко вписується в дизайн квартири. І все ж, якщо цей предмет все ще стоїть у вас у вітальні, радимо по можливості оновити його зовнішній вигляд або замінити на більш сучасний варіант, який краще підійде до інтер'єру кімнати.


Фото klikabol

Лакована тумбочка

Такі тумби найчастіше продавалися в комплекті з іншими меблями. Але їх все ще можна побачити в багатьох квартирах, попри те, що інші меблі вже давно замінені на нові.


Фото klikabol

Табуретки

Табурети відмінно виконували свою функцію, були легкими, практичними та зручними. Але їх зовнішній вигляд залишає бажати кращого. Їх можна оновити, наприклад, замінити більш сучасними табуретками або простими кухонними стільцями зі спинкою.


Фото klikabol

Швейна машинка в ящику

Швейна машинка в футлярі була захована у кого під покривалом, у кого під мереживними серветками. А хтось навіть шив спеціальний тканинний чохол, щоб ящик виглядав не так громіздко і в кімнаті було затишно.


Фото klikabol

Застарілі вимикачі

Стильну кімнату можна зіпсувати таким маленьким нюансом, як застарілі вимикачі або пожовклі від часу розетки. Старі радянські моделі відразу впадають в око, особливо тим людям, хто довгий час сам ними користувався. Краще по можливості замінити їх більш придатними до вашого інтер'єру вимикачами, і результат стане помітний відразу ж.


Фото klikabol

Вази з кольорового скла

Вони досить важкі та рідко використовувалися за призначенням, зате при необхідності відмінно виконували роль преспап'є. На жаль, краси інтер'єру вони вже давно не додають (хіба що стиль приміщення ідеально підходить під ці вазочки).


Фото klikabol

Стара шафа

Зроблена на совість, громіздка і дуже важка – настільки, що все ще стоїть в тому ж самому місці, куди її поставили 40 років тому. Знайоме, чи не так? Багато господинь роками збираються позбутися від цього предмета меблів, і все ніяк. Але як же зміниться зовнішній вигляд спальні після того, як на місце старої шафи прийде новенька і зручна!


Фото klikabol