Тому ми дамо вам декілька порад, як же ж адаптуватися до сільських умов та не втекти до міста ще наступного дня. І впевнені, при їх використанні ви не захочете покидати райське містечко.

Читайте також Відкривайте літо із Zubrowka Rose та беріть участь у розіграші крутих призів від блогерів

Знайомство із сусідами

У селі доведеться познайомитися з усіма. Адже, якщо зламався кран або щось трапилося з проводкою, – все доводиться ремонтувати своїми руками. Або руками сусіда.


Фото newatlas

Заробіток

У селі є можливість заробити на якомусь сільському промислі, не нехтуйте цією можливістю. У селі можна в'язати віники, вирощувати екологічно чисті овочі, тримати пасіку. Варіантів сільського заробітку – сила-силенна.


Фото newatlas

Без пестицидів

Якщо ви вже в селі, то гріх не вирощувати на своїй ділянці харчові продукти. Але головне, запам'ятайте – ніяких синтетичних добрив і пестицидів. Удобрювати можна органічними залишками, а боротися зі шкідниками – біологічними методами.


Фото newatlas

Маленьке господарство

Ідея завести "курочку", щоб їсти свіжі яйця, або "корівку", щоб пити свіже молоко, повинна базуватися на знанні про те, що 10 курок з'їдають кілограм зерна в день, а для прохарчування корови потрібно не менше 2 – 3 тонн сіна в рік.


Фото newatlas

Не давати грошей в борг

Просити в борг у селі – популярна практика. А віддавати – не дуже. Можуть повернути через місяць, можуть через рік, а можуть і взагалі не повернути.


Фото unsplash

Не говорити відверто

Сільські плітки – окремий жанр. Те, що ви відверто обговорили з сусідом, обговорюватимуть у всіх дворах.


Фото pinterest

Навчитися планувати

У селі для всього потрібен план. Зокрема, для покупок. Доведеться навчитися складати списки продуктів, господарських дрібниць та інших речей з супермаркету, в який кожен день не наїздишся.


Фото nypost