Ми зібрали для вас хитрощі, завдяки яким ви завжди будете на коні.

Читайте також: Як позбутися плям від тонального крему та ще 8 лайфхаків, які врятують ваші речі

Заїло блискавку

Якщо блискавку на одязі раптом заїло, можна використати звичайний олівець. Потріть обидві сторони блискавки грифелем й акуратно застебніть її. Мило теж добре впорається з цим завданням.


Фото wikihow

Помада на одязі

Помада на одязі попереджає, що багато часу доведеться витратити на те, щоб вивести пляму. Перш ніж відправити річ на прання, пройдіться по плямі тампоном, змоченим в спирті. Або добре змочіть його лаком для волосся і промокніть серветками.


Фото pinterest

Брудне волосся

Коли немає часу вимити голову, на допомогу приходять звичайні паперові серветки. Промокніть ними жир біля коренів, а потім розпушіть зачіску. Так волосся виглядатиме свіжим.


Фото adme

Несвіже дихання

Якщо вам треба швидко освіжити подих, а зубної щітки під рукою немає, можна пожувати кавові зерна. Вони усунуть неприємний запах і завдяки своїй твердій текстурі очистять язик від нальоту, в якому міститься безліч бактерій.


Фото pixabay

Запах з взуття

Прибрати запах, що виходить від взуття, можна протиранням цього взуття перекисом водню (зсередини). А на ніч засипте його содою. Сильний запах також усувається шляхом заморожування взуття – герметично упакуйте в пакет і покладіть в морозильну камеру.


Фото wikihow

Жуйка на одязі

Якщо до одягу прилипла жуйка, просто скористайтеся скотчем. Прикладіть його клейкою стороною до жуйки та потягніть вгору. Якщо відразу відірвати жуйку не вийде, можна повторити дію кілька разів.


Фото wikihow

Не знімається обручка

Якщо ви не можете зняти обручку з пальця, просто підніміть руку вгору і потримайте її так декілька хвилин. Кров відплине від кисті до плеча, і ви зможете зняти обручку.


Фото wikihow

Чорнильні плями

Чорнило з ручки потекло на одяг? Допоможе звичайний антибактеріальний гель для рук. Покладіть під пляму паперовий або тканинний рушник, щоб ввібрати чорнило, видавіть на пляму трохи антисептика і промокніть згори ватним диском, а потім виперіть цю ділянку одягу.


Фото wikihow