Деякі майстри створюють у Minecraft цілі міста – чи то футуристичні, чи то фентезійні. Пропонуємо кілька ідей для натхнення, які урізноманітнять ваш геймплей.

Неймовірно 7 вражаючих будівель, які варто побачити на власні очі

Гірський будиночок із сакурами

Гори були та залишаються одним з найпопулярніших місць, де гравці влаштовують свої домівки у світі Minecraft. Висота не тільки дарує певну безпеку, а й забезпечує просто чудовий вид. Однак замість того, щоб будувати на вершині, новою тенденцією, схоже, є побудова будинку просто всередині гори.

Чарівний будиночок в горах / зображення з Reddit

Цим чудовим особняком у японському стилі, прикрашеним сакурами, поділився користувач Reddit echo0delta. Його домівка стала чудовим прикладом того, наскільки затишним і прекрасним може бути гірський будиночок.

Зворотна сторона будинку в горах / зображення з Reddit

Підземна база

Геймери, як і більшість людей, схильні переходити з крайнощів в крайнощі. Тож якщо вам не сподобалась ідея про будівництво в горах, можете сміливо обрати найбільш різку альтернативу – підземний будиночок.

Підземна база в Minecraft / зображення з Reddit

Реддітор Executive_Tree вразив усіх своєю підпільною базою в Minecraft. На перший погляд – нічого складного, проте у простоті й ховається найбільша краса, що й довів затятий будівельник.

"Румтур" підземним будиночком та туторіал з його побудови

Класичний середньовічний замок

Якщо ж ви королівської крові чи просто вважаєте, що жити під землею – це нижче вашої гідності, то можете збудувати собі власний замок, як це власне й зробив AdricHs.

Середньовічний замок в Minecraft / зображення з Reddit

Помпезний особняк у японському стилі

У пошуках нових архітектурних рішень та натхнення чудовою ідеєю є звернути увагу на різні культури. В той час коли перша домівка нашого списку мала більш сучасний японський стиль, користувачка Reddit Hannah_Whelan вирішила використати класичний стиль японських храмів – і їй це блискуче вдалося.

Неймовірний особняк у японському стилі / зображення з Reddit

Пустельна піраміда

Вчені досі не можуть дійти згоди на рахунок того як саме були збудовані єгипетські піраміди, проте ми точно знаємо як була побудована ця.

Пустельна база в Minecraft / зображення з Reddit

Пустельний біом важко назвати улюбленцем гравців. Однак є способи зробити його набагато приємнішим, якщо ви готові до виклику. OnTheSpotLive був готовим та збудував неймовірну базу всередині гігантської піраміди. Ще дивовижнішою її робить власноруч створений ландшафт навколо з власною річкою та водоспадом, а також величезний помпезний міст.

Будинок у стилі модерн

У тому разі, якщо ви більше тяжієте до модерної архітектури, то вже знайомий нам ExecutiveTree у своєму інстаграмі поділився неймовірним сучасним будиночком, який в кубічному світі Minecraft виглядає, можливо, дещо дивакувато, але все ж надзвичайно красиво.

Особливу увагу радимо звернути на інтер'єр будівлі, адже він дійсно виконаний в кращих традиціях сучасного дизайну житла.

Гігантський лавовий меч

Коли будівлі абсолютно усіх наявних стилів вже набридли, то чому б не створити будинок схожий на меч із лезом з лави, встромлений у землю? Саме так подумав AtrixStd.

Креативна база в Minecraft / зображення з Reddit

Звісно, зручність такої оселі викликає величезні сумніви, проте коли дуже хочеться вразити друзів, то вона все ж відходить на другий план.

Інтер'єр всередині лавового меча / зображення з Reddit

Надіємося, що наша добірка змогла надихнути вас на створення власної шедевральної оселі в Minecraft.