Ця добірка лайфхаків вас справді здивує. Але пам'ятайте: порада – не панацея! Комусь допоможе, а комусь доведеться випробувати інші варіанти.

Читайте також Нові нагороди Zubrowka: історія успіху найтитулованішого алкогольного бренду

Тертка з бляшанки

Під рукою не виявилося тертки? Зробіть її з бляшаної банки. Просвердліть в ній отвори. Зачистьте поверхню зсередини наждачкою, промийте банку водою. За допомогою свердла вигніть отвори назовні. На деякий час точно замінить тертку.


Фото reddit

Підставка з прищіпки

У ванній кімнаті немає підставки для зубної щітки? Затисніть зубну щітку прищіпкою так, як показано на зображенні. Така креативна підставка, до всього іншого, урізноманітнює інтер'єр.


Фото reddit

Морозиво з йогурту

Смачне морозиво можна приготувати й з йогурту. Зробіть надріз на кришці баночки улюбленого йогурту і вкладіть туди дерев'яну паличку. Поставте стаканчики в морозильну камеру на кілька годин. Таке морозиво ще й дуже корисне.


Фото reddit

Тарілка для чипсів з упаковки

Поїдання чипсів закінчується брудними руками, крихтами всюди. Але все може бути інакше. Проколіть упаковку по центру і відривайте смужку по спіралі, поки не утвориться значний отвір. Тепер ваші руки будуть чистими, а ви ніколи не залишитеся голодними.


Фото reddit

Гульфік – на замок

Про розстебнутий гульфік може розповісти зустрічна посмішка дівчат або погляди всіх, хто йде назустріч. Щоб не трапився конфуз, прикріпіть до застібки блискавки металеве кільце, закріпіть його на ґудзик і застебніть штани.


Фото reddit

Чистка клавіатури наліпкою

Любите поїсти за комп'ютером? Напевно ваша клавіатура потребує генерального прибирання. Для очищення згодиться клейка сторона наліпки.


Фото reddit

Волоський горіх проти подряпин

Дрібні подряпини на меблях можна нівелювати самостійно. Наприклад, волоським горіхом. Розріжте ядро навпіл і потріть зрізом місце дефекту. Відполіруйте поверхню сухою серветкою.


Фото reddit