Наша добірка фактів про eBay вас здивує.

Читайте також: Як проводити дозвілля з користю: 5 серіалів про бізнес

Перша продана річ

Першим проданим лотом на eBay стала лазерна ручка. Дебют міг обернутися провалом: у перший день товаром ніхто не зацікавився. Але наступного дня аукціон таки розпочався. Стартова ціна становила $1. У результаті ручку було продано за $14,83.

Фото twitter

Назви штаб-квартир eBay

Штаб-квартира eBay у Сан-Хосе (штат Каліфорнія) займає 7 будівель, і всі вони називаються так само, як категорії товарів на eBay.com: "Колекціонування", "Ювелірні вироби", "Мотори", "Музика", "Спорт", "Технології", "Іграшки".

Фото zebraremovals

Найбільша кількість відгуків

Першим продавцем, який отримав мільйон відгуків, став Джек Шен. Це сталося 13 листопада 2008 року. Щоб отримати такий результат, Шен працював 8 років. Після того як кількість відгуків перевищила мільйон, продажі значно зросли й усього за 18 місяців коментарів під товарами в магазині Шена стало 2 мільйони!

Цікаво: 7 міфів про виживання, які не варто перевіряти в реальному житті

Найдорожчий товар

2001 року було продано приватний літак за 4,9 мільйона доларів. Безпрецедентна для того часу ціна!

Розкішний Gulfstream II на 12 місць у продавця бізнес-літаків Тайлера Джета купила чартерна компанія зі штаб-квартирою в Африці.

Фото bjtonline

Найдорожча послуга, яку купили на eBay

2010 року людина, яка побажала зберегти анонімність, за 2,6 мільйона доларів придбала послугу, завдяки якій отримала змогу пообідати з генеральним директором Berkshire Hathaway Ворреном Баффетом.

Фото wtop