Тому ми вам розповімо декілька способів, які допоможуть вам продемонструвати свою цінність. Головне не боятися експериментувати.

Читайте також: Як знайти спільну мову з колегами: 6 чарівних фраз для порозуміння

Запропонуйте допомогу своєму босові

Проявляйте ініціативу. Це завжди цінується. Звичайно не варто перекладати обов'язки керівника на себе, але допомога навіть у дрібниці завжди оціниться.


Фото unsplash

Підберіть ключик до людей

Спробуйте з'ясувати розбіжності з колегами самостійно, не залучайте керівника. Зробіть усе самі та спокійно. Такий вчинок керівник точно оцінить.


Фото pixabay

Будьте позитивними

Міркуйте позитивно і розповідайте про те, що вас надихає, мотивує, викликає посмішку. Заздалегідь продумуйте, про що будете говорити у робочому колі протягом дня. Запам'ятайте, погані новини завжди пригнічують і колег, і вас. Та й хорошого настрою точно не чекати.


Фото pixabay

Завжди доводьте справу до кінця

Складіть собі розклад, якого будете дотримуватись для того, щоб бути ефективним на роботі та стати цінною людиною для компанії. Все що ви робите та запланували, доводьте до кінця та намагайтеся вкластися у зазначені терміни.


Фото unsplash

Розкажіть іншим

Зосередьтеся не лише на тому, що ви зробили, але і на тому, які результати дала організації ваша робота. Не сприймайте це як хвастощі. Навпаки, це можливість продемонструвати свою значущість для компанії.


Фото pixabay