Ми вам розповімо, як зробити так, щоб ваші онлайн-продажі змінилися, потік клієнтів збільшився, а прибуток примножився.

Читайте також: Як розпочати свою справу без стартового капіталу: корисні поради

Незалежно від того, чи ви щойно відкриваєте власну справу, чи на ринку продажів декілька років, ви повинні розуміти, що успіх усіх онлайн-продажів базується на п'ятьох основних чинниках.

Грамотність

Керівник та підлеглі повинні подбати про те, щоб на сайті та всіх онлайн-майданчиках інформація, подана від імені компанії була оформлена грамотно. Варто відкоригувати всю текстову частину, виправити всі пунктуаційні, лексичні та граматичні помилки. Такі помилки у потенційних покупців можуть справити враження, що все створювалося нашвидкуруч і абияк.

Фото plerdy

Відгуки

Відгуки – це дуже потужний інструмент для підвищення продажів. Навіть ті люди, які не здійснюють покупки, завжди слухають відгуки тих, хто щось купував. Позитивні слова про компанію – це завжди стимул до покупки. Увімкнувши логіку, ви можете використати схильність людей до "масового інстинкту" і збільшити таким чином онлайн-продажі.

Цікаво: Прості способи змінити світ на краще

"Ви будете задоволені своєю покупкою або ми вам повернемо гроші назад"

Безпрограшний маркетинговий хід, який більшою мірою діє гіпнотично і робить покупців наївними. Адже багато хто вірить у те, що придбавши річ, з легкістю зможе через деякий час, у разі чого, повернути її назад. Такі рекламні вислови можуть збільшити будь-які продажі.

Фото shongames

Соціальні мережі

Віднедавна соцмережі стали не лише сайтами для розваг, а й прекрасною можливістю для заробітку. Тому, для того, щоб збільшити онлайн-продажі варто пов'язати основний сайт з різними соцмережами. У кожній соцмережі ви можете знайти своїх покупців, тому активно розвивайте усі сторінки, купуйте рекламу, створюйте якісний контент і у вас точно збільшаться кількість онлайн-продажів.

Фото marketingland

Сила відео

Для того, щоб виділятися серед своїх конкурентів, радимо створювати якісні відео з презентацією власних товарів. Не соромтеся публікувати навіть "свіжі" відеороботи. Потенційні покупці повинні бачити, що вони можуть придбати. Для сайту варто створювати відео, тривалістю не більше 3-4 хвилин. Для соцмереж – ще коротші. Можливостей є багато, тому спробуйте використовувати їх по максимуму.

Фото blogs.opera