Джерело: 24 канал

Здавалося б, 5 простих продуктів, які ми використовуємо на кухні щодня не можуть приносити стільки користі на роботі. Але таки можуть. Вам варто дізнатися про всі властивості кожного з них.

Читайте також: Ці 5 речей ніколи не слід робити вранці

Імбир

Уже впродовж багатьох століть імбир використовується в кулінарії як приправа. Він додає легкої пікантності стравам і навіть чаю. Якщо на роботі вам потрібно покращити дієздатність, позбутися втоми й збадьоритися, використайте ефірну олію для дифузора. Такий приємний аромат точно покращить ваш день. Окрім цього, якщо у вас є імбирна ефірна олія для вживання, можете змішати її з медом і щоденно куштувати. Потрібно змішувати дві каплі ефірної олії та одну чайну ложку меду.

Фото vchaspik

Базилік

Ефірні олії цієї рослини найбільш тонізують наш організм. Завдяки регулярному використанню таких ефірних олій можна позбутися нервовості, покращити свою концентрацію та пам'ять.

Фото botanichka

Цікаво: Робота з дому без стресу: як працювати ефективніше

Розмарин

Тому, якщо на роботі вам доводиться багато думати, а також для зняття втоми, уникнення апатії, підняття настрою, можете використовувати ефірну олію розмарину. Її можна додавати в дифузор або навіть на звичайну тканинну чи паперову хустинку.

Фото travart

Цитрусові

Цитрусові ефірні олії можуть одночасно бадьорити та заспокоювати нас. Приємні аромати лимона, апельсина чи мандарина можуть розслабити, підвищити уважність, а також покращити пам'ять.

Якщо ви хочете використати цитрусові ефірні олії на роботі, будьте обережні, адже це може бути небезпечно для алергіків. Тому обов'язково розпитайте про алергічні реакції у своїх колег.

Фото dovkolabotanika

М'ята

Ефірна олія м'яти бадьорить краще, ніж чашка кави. Але водночас у стресових ситуаціях або під час нервових зривів цей аромат розслабляє, заспокоює, допомагає знизити тривогу.

Фото rivne1