Ідеї 24 підібрали поради, як розпочати свій ранок, якими ви можете скористатися, щоб все встигнути протягом дня.

Читайте також: Як "вбити" час в дорозі: 10 корисних порад для кожного

Сніданок – найприємніший привід, щоб прокинутися

Сніданок необхідний для того, щоб зарядити тіло енергією до обіду. Продукти для першого приймання їжі є джерелами важливих поживних речовин, таких як кальцій та залізо.


Фото pinterest

Час для того, щоб розігнати лімфатичну систему

Приділіть кілька хвилин диханню. Повільно вдихніть через ніс, сильно випинаючи живіт, і так само повільно видихайте через рот. Краще робити вправу на свіжому повітрі або хоча б з відчиненим вікном.


Фото pixabay

Гігієна не тільки тіла, а й свідомості

Чого вже точно не варто робити зранку, то це нескінченно гортати стрічку в улюбленій соціальній мережі. Перевіряючи свій аккаунт відразу після пробудження, ми ніби відтягуємо час для того, щоб встати з ліжка і зайнятися більш важливими справами.


Фото pixabay

Ранок – найкращий час для ритуалів

Прийміть холодний душ, якщо вам потрібно зарядитися енергією і почати день на повну силу. Побігайте босоніж, щоб поліпшити кровообіг. Помедитуйте, щоб очистити свій розум від безладу та повернутися в реальність. І складіть план свого дня.


Фото pinterest

Ранок надихає

Ранній підйом створює відчуття контролю над своїм життям, бо до моменту, коли почнуть лунати термінові телефонні дзвінки, вас це вже не застане зненацька.Тому люди, які встають рано, налаштовані більш оптимістично.


Фото pinterest

Можна впорядкувати свою "планету"

З самого ранку можна зробити багато корисних речей, наприклад: протерти поверхні на кухні та у ванній кімнаті, вмитися і заодно почистити раковину та дзеркало, приготувати сніданок і протерти столи та інші видимі місця на кухні.


Фото pinterest

Вчитися краще рано, ніж ніколи

Зранку ми ще не завантажені купою робочих завдань, а світанкова свіжість сприятливо впливає на мозок і організм в цілому.


Фото pixabay

Ранок – час, щоб підбити підсумки

Вранці бажано зосередитися на своїх досягненнях. Ми дуже часто знецінюємо власні успіхи, а на невдачах зациклюємось, накопичуючи негативний досвід.


Фото pixabay

Можна вибрати будь-який образ для нового дня

Ранок – чудовий привід, щоб надихнутися на створення нового образу та отримати від цього задоволення.


Фото pixabay

Ходьба пішки може замінити заняття у спортзалі

У ранкової ходьби є безліч переваг і користі. А ще це корисно для здоров'я, приємно і дуже модно.


Фото pixabay