Ідеї 24 підготували добірку таких речей.

Читайте також: 10 корисних речей для дому з AliExpress

1. Форма для омлету

Класичний омлет – звичний для багатьох сніданок. Звичайно, форма не впливає на смак, але виглядає така страва набагато апетитніше та допоможе нагодувати дітей, які відмовляються снідати.


Фото aliexpress

2. Дошка для розморожування

Ця дошка допоможе швидко розморозити заморожені продукти без мікрохвильовки або гарячої води. Вона зроблена з безпечного матеріалу та не потребує розетки або батарейок.


Фото aliexpress

3. Ручна сокодавилка

Свіжого соку хочеться, а діставати та мити електричну сокодавилку – зовсім не хочеться? На цей випадок є відмінне пристосування – міцна, легка і проста у використанні ручна сокодавилка.


Фото aliexpress

4. Бездротовий зарядний пристрій

Звичайна бездротова зарядка є у багатьох, а ось пристрій, який вбудовується в стіл, – далеко не у кожного. Гаджет монтується в стільницю товщиною від 22 до 32 мм, не боїться вологи та пилу.


Фото aliexpress

5. Гелева наклейка

Гелеві наклейки з липким шаром для міцної фіксації предметів, наприклад смартфона на приладовій панелі авто. Вони клеяться на будь-яку рівну поверхню, їх можна мити водою і використовувати повторно.


Фото aliexpress

6. Дитяче сидіння

Зручне сидіння і м'які ремені для фіксації ніг дозволять дитині комфортно і, головне, безпечно розташуватися на плечах батьків. З такою штукою спільні прогулянки стануть набагато приємнішими.


Фото aliexpress

7. Розетка з USB

Вбудована розетка із заземленням може здаватися звичайною, якби не одна невелика особливість: вона обладнана двома USB-роз'ємами для прямого підключення гаджетів до мережі. Швидку зарядку не підтримує, але тим менш додає комфорту в рутинний процес.


Фото aliexpress

8. Набір інструментів

Інструменти для ремонту повинні бути в кожному домі: іноді простіше самостійно усунути дрібні недоліки, ніж чекати майстра.


Фото aliexpress

9. Тримач для смартфона

Тримач з гнучкою ніжкою можна розмістити на столі, закріпити на шиї, обернути навколо ручки велосипедного керма або зафіксувати в будь-якому іншому місці.


Фото aliexpress

10. Затискачі

Комплект з двох пластикових затискачів, які фіксують краї пакета на сміттєвому відрі.


Фото aliexpress