Тому ми хочемо вас із ними познайомити. Впевнені, ви будете здивовані.

Читайте також: Як навчитися грати на гітарі вдома: покрокова інструкція

Сталактитовий орган

Цей інструмент розташований в Лурейських печерах США. Вчений Ліланд Спрінкл три роки обробляв сталактити в печері, домагаючись потрібного звуку. Потім приєднав до них молоточки, які приводяться в дію від органних клавіш. Зараз це найбільший музичний інструмент у світі.


Фото catawiki

Ганґ

Дуже простий у використанні ударний інструмент. Складається з двох металевих половин з заглибленнями й отвором, що створює резонанс.


Фото catawiki

Співоче дерево

Це вже не просто інструмент, а цілий пам'ятник архітектури, який розташований в Англії, у місті Бернлі. Конструкція висотою в 3 метри складається з металевих труб різної довжини. Подув вітру спонукає дерево "співати", видаючи плавні глибокі звуки.


Фото catawiki

Терменвокс

Електромузичний інструмент, робота якого ґрунтується на високочастотних електричних коливаннях. Музикант відтворює звук завдяки зміні положення своїх долонь поблизу антен терменвокса. Положення рук, інтенсивність руху – все це впливає і на висоту, і на гучність одержуваних звуків.


Фото catawiki

Гідравлофон

Звук у цьому інструменті, як можна зрозуміти з назви, виходить завдяки дії води. На гідравлофоні розташовані отвори, крізь які пробиваються струменя води. Коли музикант перекриває потрібний отвір, виникає звук, який породжується водою.


Фото catawiki

Зеусафон

Цей інструмент став продовженням котушки Тесла, а точніше її вдосконаленим варіантом. Пристрій відтворює звук, який супроводжується "музичними блискавками" завдяки високонапруженому електричному полю.


Фото catawiki

Ерху

Або китайська скрипка. Складається цей інструмент з тонкого грифа з двома струнами й резонатором біля основи. Є традиційним китайським музичним інструментом, проте має популярність і у виконавців різних сучасних жанрів.


Фото catawiki

Скляна гармоніка

Дивовижний інструмент, що складається зі скляних округлих елементів, скріплених металевим стрижнем. Конструкція наполовину поміщена в ящик, у якому є оцет. Щоб грати на цьому інструменті, необхідно злегка торкатися до скляних напівсфер, одночасно обертаючи їх за допомогою педалей.


Фото catawiki

Пікассо гітара

Цей інструмент створив майстер з Канади Лінда Манзер для музиканта, який виконував джаз. Інструмент має чотири грифи, на яких розміщені 42 струни. Назву він отримав на честь подібності з образами, зображеними художником Пабло Пікассо.


Фото catawiki

Нікельхарпа

Старовинний традиційний шведський інструмент. Зовні й за звучанням нікельхарпа нагадує скрипку, проте на відміну від неї цей інструмент має не 4, а цілих 16 струн, та ще й з клавішами.


Фото catawiki