Щоб не бути багатослівними, ми наочно продемонструємо вам, яка краса у вас може вийти з того, що ви вважаєте металобрухтом. Отже, до діла!

Читайте також: Краса зі старих залізних цистерн: 15 ідей для використання в інтер'єрі та надворі

Стелаж для вина

Зручний тримач для пляшок можна виготовити з консервних банок. Лаконічний геометричний дизайн такого пристрою впишеться в будь-який інтер'єр.


Фото pinterest

Рушникотримач

В інтер'єр ванної кімнати можна додати дизайнерський рушникотримач. Його варто лише пофарбувати в потрібний вам колір та прикрутити бляшанки до дерев'яної основи…


Фото pinterest

Для будь-якої дрібниці

Один з висувних ящиків у вашому будинку можна пристосувати для різного роду дрібниць – скріпок, ґудзиків, цвяхів.


Фото pinterest

У ритмі музики

Бляшанку можна перетворити в повноцінний музичний інструмент. З його виробництвом впорається навіть дитина. Натягніть на банку повітряну кульку, закріпіть гумкою – і нехай малюк барабанить від душі.


Фото pinterest

Валіза для столових наборів

Дизайнерська валіза для столових приладів – прикраса кухні й святкового столу. Для виготовлення такого органайзера знадобляться бляшані банки, дерев'яний брусок, шматочок шкіри й вологостійка фарба.


Фото pinterest

Квітковий горщик

Підібравши відповідний розмір, бляшанку можна перетворити у квітковий горщик. Варто лише пофарбувати акриловою фарбою.


Фото pinterest

Абажур з ключів

Ключі – ті самі "штучки", за допомогою яких ви відкриваєте банку коли або пепсі – можна колекціонувати, а зібравши колекцію, пустити її в справу.


Фото pinterest

Садовий світильник

Один з варіантів садових світильників – бляшані банки зі свічками. Щоб виконати дірки, крізь які буде пробиватися полум'я свічки, залийте в банку воду і поставте в морозилку. Як тільки вода замерзне, беріть молоток в руку і вибивайте цвяхами візерунки. Коли лід розтане, заправляйте світильник свічкою.


Фото pinterest

Дитячий боулінг

Хороший спосіб зайняти дітвору на дачі – гра в боулінг. Консервні банки послужать кеглями, а замість кулі підійде тенісний м'ячик. Розфарбувати місткості зможе і дитина, а ще можна намалювати на банках цифри для підрахунку очок.


Фото pinterest

Органайзер для гаража

З консервних банок і залишків пластикової труби можна зробити зручний органайзер для зберігання цвяхів, шурупів і інших металовиробів. На стіну гаража або майстерні кріплять трубу – вона буде відігравати роль тримача. До банок за допомогою болта з гайкою прикручують кріпильні кліпси й потім підвішують місткості.


Фото pinterest