Ми підготували для вас добірку найбільш дивних та химерних напоїв. Багато людей добре подумали б, перш ніж спробували б щось подібне.

Читайте також: Смачні коктейлі із Zubrowka, які легко приготувати вдома – частина 2

1. Кашель курця

Напій візуально нагадує мокротиння, яке з'являється у процесі кашляння у затятого курця. Коктейль готується з майонезу та напою Jagermeister.

Фото umbrella.green

2. Устриця прерій

Цей напій дуже часто використовують як похмільний засіб. Напій, зокрема, готується з сирого яєчного жовтка, вустерського соусу, томатного соку, оцту, гострого соусу, солі та чорного меленого перцю.

Фото pinterest

3. Bilk

Напій готується з двох основних інгредієнтів: молока та пива. До них також додаються певні ароматизатори, більшість з яких – фруктові.

Фото alcofan

4. Pizza Beer

Напій вигадали у 2006 році Том та Афіна Сіфурт зі штату Іллінойс. Має смак та аромат двох компонентів: пива та піци.

Фото punchdrink

5. Pepsi зі смаком йогурту

Цей варіант популярного напою вигадали в Японії у 2008 році. Попри свою назву популярний напій у своєму складі не містить йогурту, але вирізняється приємним лимонно-ванільним смаком.

Фото imgur

Цікаво: 9 простих прийомів, щоб позбутися поганого настрою

6. Цибулевий та часниковий сік

Ці види безалкогольних напоїв вигадали в Південній Кореї. Завдяки тому, що сік надзвичайно корисний, він тривалий час користувався шаленою популярністю серед жінок, адже пришвидшував ріст волосся.

Фото amazon

7. Лимонад зі смаком карі

Безалкогольний напій, який складається з класичного лимонаду, а також індійського карі. Має специфічний смак та аромат.

Фото serumpi

8. Coca Cola з часником

Такий варіант популярної газованої води вигадали в Японії у 2017 році. Напій набув популярності завдяки цікавості покупців до нового виду Coca Cola.

Фото dream

9. Напій із селери

Рецепт цього напою вже відомий понад століття. Він користується шаленою популярністю завдяки корисності та оригінальності.

Фото syri

10. Розсіл

Популярний напій, який багато хто полюбляє, але увесь час для того, щоб купити розсіл, доводилося переплачувати за помідори чи огірки. Цей маркетинговий хід вразив багатьох людей, тому прибутки компанії значно зросли.

Фото popsugar