Існує кілька простих прийомів, що дозволяють відновити втрачені сили та подолати поганий настрій. Варто лише не ігнорувати їх.

Читайте також: Як мотивувати себе: три прості правила

Розслабтеся

Відірвіться від роботи, увімкніть улюблену пісню і релаксуйте. Вже через декілька секунд ви почнете підспівувати та пританцьовувати під трек. Поганий настрій зникне перш ніж ви дослухаєте пісню. Для закріплення ефекту прослухайте її ще раз.


Фото pixabay

Прокрутіть в голові хороші спогади

Подивіться старі фотографії, послухайте музику, з якою у вас пов'язано багато приємних моментів.


Фото pinterest

Перекусіть

З'їжте свої улюблені ласощі, побалуйте себе трішки солодким. Але не зловживайте смакотою, не варто "заїдати" свій стрес. Найкраще посмакувати фруктами, шоколадом чи йогуртом.


Фото pinterest

Те, що вам неприємно робити, відкладіть

Залиште роботу, домашні справи та увімкніть улюблений фільм або візьміть улюблену книгу. Таким чином, ви відірветесь від поточних проблем, що викликають поганий настрій.


Фото konkyrent

Вилайтеся

Хороший спосіб, навіть якщо не дуже етичний. Люди, які вживають ненормативну лексику легше переносять біль та розчарування. Вони виплескують всі негативні емоції, не заховують їх глибоко в собі. Тому, якщо у вас на душі "шкребуть" коти, знайдіть слушне місце і розкажіть про все, що накипіло.


Фото konkyrent

Виспіться

Інколи причина поганого настрою полягає в хронічному недосипанні, яке, як відомо, не дозволяє організму ефективно відновлюватися і виводити шлаки.


Фото unsplash

Нормально харчуйтеся

Не варто занадто зловживати солодким. Замість солодощів їжте їжу, що містить багато вітамінів, корисних жирів, білків і клітковини. Це, в першу чергу, фрукти, овочі та горіхи, в другу – м'ясо, риба та різноманітні каші.


Фото konkyrent

Ведіть активний спосіб життя

Фізична активність упорядковує ваш гормональний фон, зміцнює імунітет, покращує метаболізм, а також сприяє доставленню до всіх органів і тканин потрібної кількості кисню.


Фото unsplash

Спілкуйтеся

Зустрічайтеся з друзями та подругами, ходіть у гості, самі запрошуйте гостей, загалом, намагайтеся не залишатися на самоті. В крайньому разі просто зателефонуйте їм.


Фото pixabay