Отже, ми познайомимо вас із найдорожчими продуктами у світі. І не сумнівайтеся: їх часто й охоче купують!

Читайте також: Солодкі мільярдери: 5 королів кондитерського світу

Шафран

Шафран – східноазійська рослина з красивою пурпуровою квіткою, яка після збору стає найціннішою у світі спецією. Квіти шафрану збирають вручну. Крім того, щоб виробити близько кілограма спеції, садівникові потрібно зібрати не менш як 100 000 сухих квіток.


Фото aroma

Кавун денсуке

Кавун денсуке зростає виключно на японському острові Хоккайдо. Він має темно-зелену або чорну шкірку, більш хрусткий, ніж звичайні кавуни й має особливо солодкий смак.

Урожай цього плоду – всього 65 одиниць щороку – це ще одна причина його дорожнечі. Недавно, один з цих унікальних кавунів був проданий в Японії за 650 тисяч єн.


Фото lenta

Диня Юбарі

Плід отримав свою назву від невеликого містечка, біля якого його вирощують. Зовні дуже схожий на звичайну диню, за винятком того, що він ідеально круглий, має м'яку шкіру і вважається найсолодшим і найсоковитішим видом дині у світі.


Фото lenta

Гриби Мацутаке

Цей вид грибів росте в соснових лісах Японії, Китаю і Кореї. Знайти його досить легко і складно водночас – варто тільки уважно заглянути під соснові коріння. А унікальний він тим, що ніколи не проростає двічі в одному і тому ж місці.

Його смак дуже пекучий, пряний, тому японці люблять називати цей гриб "королевою осінніх ароматів".


Фото relax

Цукерки Knipschlidt

Асортимент шоколадної фабрики Knipschlidt – просто величезний, але неперевершеною і найрозкішнішою продукцією є шоколадні цукерки ручної роботи La madeline au truffe. Це відомі французькі чорні трюфелі в 70% шоколаді Valrhona, посипані какао.

І ці солодощі займають п'яте місце списку найдорожчих у світі продуктів, оскільки коробка таких цукерок коштує 250 доларів.


Фото candy