На ці та інші питання ми дамо вам відповідь та корисні ідеї. Вам залишається лише застосувати їх на практиці.

Читайте також Десерти з Soplica: топ-4 рецепти, які подарують неземну насолоду

Кухарська книга без плям

Щоб кухарська книга випадково не закрилася, а шукати потрібний рецепт не довелося забрудненими руками, скористайтеся вішаком для одягу. Закріпіть книгу і повісьте вішак на ручку шафки. Тепер рецепт буде завжди перед очима.


Фото pinterest

Як оригінально подати морозиво

Розріжте пластикову склянку після того, як дістанете її з морозилки. Кільця морозива залишиться прикрасити м'ятою і джемом. Гості будуть приємно здивовані такою оригінальною подачею десерту.


Фото reddit

Як позбутися накипу в чайнику

Позбавити чайник накипу виявляється досить легко. Потрібно прокип'ятити в чайнику літр води зі 100 мл оцту й 1 ст. л. харчової соди, щоб від накипу не залишилося й сліду.


Фото fooding

Місце для брудних дерев'яних ложок

Брудні дерев'яні ложки під час приготування їжі бруднять робочий простір. Щоб постійно не витирати стільницю, просуньте ручку ложки в отвір на ручці каструлі. Більше ніяких плям!


Фото fooding

Додатковий робочий простір на кухні

Збільшити площу робочої зони можна, висунувши шухляду і розмістивши на ній обробну дошку.


Фото pinterest

Як приготувати правильний сендвіч

Щоб приготувати хрусткі тости, досить покласти два шматочки хліба в одну секцію для обсмажування. Зовнішня сторона підрум'яниться, внутрішня залишиться м'якою.


Фото reddit

Як відмити вузьку посудину

Якщо ви не можете дотягнутися рукою до дна вузької склянки або вази, насадіть губку на вилку. Так ви доберетеся до дна будь-якої вузької посудини та гарненько його помиєте.


Фото reddit

Як продовжити життя овочам в холодильнику

Перед закладанням овочів в контейнер постеліть на його дно паперові рушники або сухі губки, які будуть вбирати зайву вологу. Періодично рушники міняйте, а з губок вичавлюйте воду.


Фото pinterest

Як відкрутити тугу кришку

Кришка банки ковзає і не відкручується? Провернути її можна, одягнувши на руку гумову рукавичку. Площа зчеплення збільшиться і кришка більше не буде прослизати в руці.


Фото pinterest