Канадець створює дотепні анімації рухів за допомогою татуювальної машинки. Герої його тату – персонажі мультфільмів чи тварини.

До теми: Хлопець уперше в житті приховав свої понад 100 татуювань: реакція його тітки неоціненна

Татуювальник Філ Бердж працює у салоні Tatouage Royal у Монреалі, Канада. Тату-салон працює з 2007 року та має 7 постійних спеціалістів-татуювальників.

Митець спеціалізується на створенні рухомих картинок з багатьох татуювань. Для цього він малює ескізи мультиків та покадрово набиває тату – іноді багато малюнків на одному тілі, іноді – один на багатьох.

Більшість анімацій – це класичні зображення танців, рухів чи польотів. Митець запозичує цілі фрагменти з мультфільмів, щоб досягти кращого ефекту.

Це цікаво: Ніхто не дізнається: 15 разів, коли майстри перетворили шрами у неймовірні татуювання

Наприклад, для анімації фрагменту стрічки "Бетті Буп – Білосніжка" Бердж зробив аж 76 тату. Старання митця швидко завірусилось – у тіктоці кліп з танцюючим клоуном зібрав 15 мільйонів переглядів.

Філ Бердж має аканти в ютубі, тіктоці та інстаграмі. Найбільше його творчість припала до душі користувачам тіктока – на чоловіка підписалися понад 200 тисяч осіб.

В якому стилі працює майстер

Зірка тіктоку робить тату в стилі Old School – в перекладі "стара школа" . Це – популярний стиль татуювань, який з'явився в XIX столітті, коли зазвичай на тілі зображували малюнки якорів, стрічок, черепів і ангелів. Цей вид татуювань роблять за допомогою дуже яскравих фарб, які обводять жирними лініями чорного відтінку – як-от в мультфільмах 50-х років.