Тому Ідеї 24 підготували план, який допоможе вам упорядкувати свої вихідні.

Читайте також: Чому варто дозволяти собі лінуватися у вихідні: 5 переконливих причин

Залиште перфекціонізм для буднів

Планування власного часу – ключ до успіху. Нехай ваш план виглядає як конструктор: якщо не вийшло потрапити в одне місце, його легко замінити на інше. Форс-мажори трапляються, але вони не повинні псувати вихідні.

Перфекціонізм
Фото pexels

Плануйте вихідні заздалегідь

Це звучить нудно. Тому починайте думати про вихідні з понеділка. Це приємно, тому що передчуття радості теж радість. А також, ви встигнете придумати, куди хочете сходити.

Планування вихідних
Фото pixabay

Дозвольте собі бути непродуктивним

Ніхто не виставляє вам оцінки за те, як ви проводите вихідні. Так що поборіть свій комплекс відмінника та живіть в задоволення.


Фото pexels

Робіть домашні справи в будні

У вихідні рушайте назустріч пригодам, а усі домашні справи робіть по буднях.

Подорожуйте
Фото pixabay

Відкладіть роботу до понеділка

Є щасливці, які забувають про роботу, переступаючи поріг офісу. Але так вміють робити не всі. Тому у вихідні намагайтеся заблокувати канали зв'язку. Інакше якісно відпочити не вийде і чати з колегами затягнуть вас в наступний робочий тиждень передчасно.

Не думайте про роботу
Фото pexels

Дотримуйтеся режиму

Занадто довгий сон може призвести до головного болю через зниження рівня серотоніну. Так що просто поспіть трохи довше, ніж зазвичай, щоб надолужити згаяне. До того ж ранні підйоми звільняють купу часу для цікавих занять.

Режим
Фото pixabay

Проводьте вихідні активно

Спортивні навантаження, в тому числі звичайна ходьба, допомагають впоратися зі стресом і стимулюють вироблення ендорфіну – гормону радості. Так що цей спосіб провести вихідні буде і корисним, і приємним. А ще це допоможе все встигнути, оскільки налаштує вас діяти швидко та рішуче.

Гуляти - це корисно
Фото pexels

Придумайте ранкові ритуали

Ритуалом стане особливий сніданок, йога, або ранкова прогулянка у віддалений парк.

Сніданок
Фото pixabay