Літо – ідеальний період, щоб проводити більше часу з родиною. А ми допоможемо вам зберегти найяскравіші моменти в пам'яті та на фото!

Цікаво знати Створена з любов'ю: як Soplica стала улюбленим брендом мільйонів

Одяг

Щоб фото були яскравими та гарними, потрібно подбати про зовнішній вигляд кожного члена сім'ї. Гарне відповідне вбрання дасть можливість відчути святкову атмосферу. Тут не обов'язково всім одягатись однаково. Чоловік може додати у свій образ якусь деталь такого ж кольору, як сукня дружини. Для літньої фотосесії можна обрати для кожного члена сім'ї різні яскраві вбрання або об'єднати все однією кольоровою гамою. У поєднанні з яскравим сонячним промінням, це буде виглядати чудово.

Створити гарну світлину також допоможуть схожі аксесуари, наприклад, пледи або іграшки.

Емоції і щирість

Відчуйте момент, коли саме потрібно робити фото. Для цього варто носити камеру чи телефон із собою. Для зйомки на вулиці підходять динамічні кадри: їзда на велосипеді, пікнік, ігри з домашніми улюбленцями чи запуск повітряного змія.

Час

Дітей краще фотографувати зранку, коли вони добре відпочили й гарно поснідали. Упродовж дня малеча втомлюється і дружню атмосферу буде важче відтворити. Тому намагайтесь робити групові фото на початку дня, щоб потім усі могли розслабитися, а ви отримали чудові щирі кадри без вимушених усмішок на камеру. Щоб мати більше шансів зробити гарні світлини, підлаштуйтесь під розклад дітей.

До теми Фото, які вам доведеться переглянути двічі, щоб зрозуміти, що на них відбувається

Місце

Незалежно від того, де ви плануєте фотосесію, потрібно визначити джерело світла. Якщо ви хочете зробити фото у приміщенні, скористайтеся природним освітленням із вікна і позуйте обличчям до нього, щоб створити чудовий портрет. Якщо ви на вулиці, знайдіть затінок – саме там світло на обличчі буде м'яким і рівномірним.

Поради

Творець сімейної фотоказки в інстаграмі Кіль Джеймс Патрік рекомендує щороку робити сімейні фотографії в одному місці.

Виберіть місце, яке буде особливим для вашої сім'ї, і кожного року повторюйте фототрадицію. Так ви зможете створити цілу серію, і побачити зміни, що відбуваються з часом,
– розповів Кіль Джеймс Патрік.

Також фотограф ділиться порадами щодо того, як створити щирі та невимушені сімейні фото.

"Я покладаюся на два прийоми, щоб утримувати увагу і малюків, і собак. По-перше, перед фотосесією я граю з дітьми. Вони трохи втомлюються і стають посидючими. По-друге, я завжди тримаю щось біля об’єктива, що привертає увагу всіх. Також можу попросити про допомогу сестру чи брата. Надута кулька, випущена в повітря, завжди гарно виконує свою місію",
– пояснює чоловік.

Ідеї для сімейних фото на природі


Знімки на природі / Фото Unsplash


Фотосесія з дітьми / Фото Unsplash


Як зробити сімейні світлини / Фото Unsplash