І ми вам у цьому допоможемо. Отже, збираймо рюкзак – і в подорож!

Читайте також Яскраві коктейлі із Zubrowka зі справжнім літнім вайбом – частина 5

Непромокальні сірники

Занурте кожен сірник у віск або парафін. Просушіть, складіть в контейнер або пакет. Такі сірники можуть годинами плавати у воді та вийти з неї сухими. Не забудьте покрити парафіном смужку з сіркою.


Фото pinterest

Розпалювач

Картопляні чипси спалахують від іскри, як сухі тріски. Все тому, що в чипсах дуже багато олії.


Фото reddit

Сіль і перець

Сіль, цукор і спеції перед походом можна упакувати в порційні вакуум-контейнери.


Фото reddit

Для великих компаній

В цьому випадку для зберігання солі та спецій більше підійдуть коробочки від тік-так. Компактне і зручне сховище. І не тільки для спецій.


Фото reddit

Воскова крейда

Чи знаєте ви, що звичайна воскова крейда горить не менше пів години? Візьміть в дорогу упаковку. Місця багато не займають, а свічки можуть замінити.


Фото eating

Водонепроникне взуття

Взуття перед походом можна перетворити в водонепроникне. Гарненько натріть його воском і прогрійте гарячим струменем повітря, щоб віск розплавився. Тепер ноги будуть сухі.


Фото reddit

Подушка з речей

Досить купити кілька тропічних мішків або сумок. Перед ночівлею сумка набивається речами й перетворюється в м'яку затишну подушку.


Фото reddit

Правильний рушник

Гігієну в поході ніхто не скасовував. Ось тільки сохнуть рушники довго і важать непристойно багато. Беріть в подорож рушник з мікрофібри. Тонкий, відмінно вбирає вологу і швидко висихає – ідеально.


Фото pinterest

Ложки з пляшки

Воду в пляшках напевно з собою берете? Так ось, з кожної пластикової пляшки можна вирізати як мінімум п'ять глибоких ложок для супу, з десяток плоских ложок для каш і кілька вилок. Варто лише мати ніж.


Фото reddit