Як витримати шалений міський темп, як осідлати цього норовливого коня – ось кілька порад від тих, хто зумів вижити в місті й досягти тут успіху.

Читайте також: Як не втрапити в халепу, подорожуючи наодинці: 9 дієвих порад

Копійка до копійки

Це тільки здається, що кава коштує копійки – за рік набігає чимала сума. На ці гроші можна купити дуже хороший смартфон або іншу дорогу та корисну річ. І навіть трохи залишиться – якраз на термос, у якому вам буде зручно носити каву із собою.


Фото eating

Оренда замість купівлі

У великому місті немає сенсу купувати речі. Їх можна орендувати. Буквально все – від дитячого шезлонга до офісної сорочки. Якщо ви у місті проїздом, нічого, крім паспорта й банківської картки, вам не знадобиться.


Фото bussines

Уживані речі

Якщо все-таки захочете щось купити, то завжди можете придбати це мінімум удвічі дешевше. Шукайте на дошках оголошень товари, що були у вжитку, але в ідеальному стані. Вони продаються за безцінь. І знайти можна все!


Фото bussines

Безплатний Wi-Fi

Місто – це тисячі точок доступу до безплатного Wi-Fi. Карту таких точок можна знайти в інтернеті.


Фото bussines

Забути про фастфуд

Велике місто – великі спокуси. Й однією з найбільших є фастфуд, який продається буквально на кожному кроці. Звичайно, це зручно, але шкідливо.


Фото eating

Перекус завжди із собою

Візьміть за звичку носити із собою що-небудь поживне. Наприклад, горіхи та сухофрукти. На фініках, до речі, можна жити кілька років.


Фото eating

Не гальмувати

Місто вимагає від нас динамічності. Не стійте там, де всі йдуть. Не гальмуйте там, де розганяються. Не зависайте там, де потрібно ступити крок уперед.


Фото pixabay

Не конфліктувати

Не провокуйте на агресію й самі не піддавайтесь на провокацію – не беріть участі в конфліктних ситуаціях. Адже вашим супротивником може стати небезпечна людина.


Фото pixabay

Довіряти, але перевіряти

Навіть знайомим – довіряйте, лише попередньо перевіривши. Так ви суттєво знизите ризик стати жерствою шахраїв.


Фото pixabay

Швидко підзаробити

У місті завжди є змога швидкого заробітку. Й особливі таланти при цьому не потрібні. Тут завжди є попит на розповсюджувачів флаєрів, розклеювачів оголошень, прибиральників та нянь.


Фото bussines