Ми вам розповімо, як за допомогою підручних засобів відмити клей зі шкіри рук.

Читайте також: Як позбутися неприємних запахів в автомобілі

"Антиклей"

У спеціальних магазинах, у яких продають товари для ремонту та будівництва можна придбати речовину, яка призначена для того, щоб роз'єднувати сполуки клею на різних поверхнях. Якщо ви не маєте можливості купити такий засіб, можете відвідати аптеку і придбати "Димексид". Використання розчину призведе до такого ж результату, який би ви отримали, використовуючи "Антиклей".

Фото severdv

Рідина для зняття лаку

Змочіть ватний диск у рідині для зняття лаку і покладіть на шкіру, покриту клеєм. Злегка потріть, а після цього зітріть шар за допомогою пемзи.

Фото easyladys

Рідке мило або засіб для миття посуду

У невелику ємність наберіть теплої води. Додайте рідке мило або мийний засіб для посуду. Опустіть в рідину руки й потримайте так декілька хвилин. Після цього спробуйте відчистити клей за допомогою жорсткої мочалки.

Фото from

Олія

Одразу після того, як на шкіру потрапив суперклей, змастіть це місце рослинною або масажною олією. Залиште на кілька хвилин. Після цього клей почне відшаровуватися від шкіри, тому можете мити руки водою.

Цікаво: Як відімкнути навісний замок скріпкою: простий відеолайфхак

Вазелін

Він пом'якшує клей та шкіру, тому через декілька хвилин після нанесення помасажуйте місце, куди потрапив клей. Він потроху почне відшаровуватися від шкіри.

Фото wikipedia