Із нашими порадами ви влаштуєте собі справжнє перезавантаження – не гірше, ніж за тридев'ять земель.

Читайте також: Як не втрапити в халепу, подорожуючи наодинці: 9 дієвих порад

Познайомся з містом

А ви все знаєте про своє місто? Бродили по всіх його вуличках і заглядали в усі кафе? Зайдіть в інтернет, почитайте історію, складіть карту маршруту – і вперед! І не забудьте зігрітися чашкою ароматної кави в одному з кафе, про існування якого ви навіть не здогадувалися!


Фото insider

Час експериментувати

Порадуйте свій шлунок кухнею країни, в яку мрієте потрапити. Великі задоволення починаються з маленьких радостей.


Фото study

Пориньте в кіно

Складіть перелік фільмів, які давно хотіли подивитися. Додайте в особистий ТОП фільми, рекомендовані "знавцями" (рейтинги "най-най" можна знайти на порталах).


Фото study

Займіться собою

Тепер, коли у вашому розпорядженні весь вільний час, займіться собою. За час відпустки цілком можна завести хорошу звичку знаходити на себе час. Відмовитися від цього задоволення буде важко. І не потрібно!


Фото italki

Подбайте про здоров'я

Яких лікарів ви відкладали на потім? "Потім" настало. Саме час зайнятися не тільки зовнішнім виглядом, але і здоров'ям. І, мабуть, саме з нього варто почати "реставраційні" роботи.


Фото pinterest

Викиньте непотріб із дому

Речі – носії інформації. Відпустка – хороший привід позбутися від усіх речей, які засмічують не тільки полиці, а й енергетику будинку. Головне правило – відключити емоції й керуватися тільки розумом.


Фото study

Сходіть на природу

У природи немає поганої погоди та пори року. Організувати шашлик-паті можна завжди. А якщо зібратися дружною компанією і зняти затишний будиночок за межею міста, крім свята живота отримаєте повне перезавантаження.


Фото homia

Зіграйте на контрасті

Щоб відпочинок запам'ятався, його стилістика повинна бути контрастною щодо звичайного ритму життя. Працюєте не вилазячи з офісного крісла? Під час відпустки ворушіть не мізками, а ногами – відпочиньте активно. Втім, все індивідуально. Головне – розслабитися і зарядитися позитивними емоціями.


Фото insider