Ось кілька порад, дослухавшись до яких ви вбережете свого залізного коня від викрадення. Вони прості, але безцінні!

Читайте також Відкриваючи легенду Żubrówka: історія створення автентичного бренду

Лагодьте машину тільки в перевірених сервісах

Багато неофіційних сервісних центрів тісно працюють з автомобільними злодіями. Віддаючи на тех. обслуговування в такі центри свій транспорт, у його майстрів буде багато часу для вивчення протиугінної системи, а також підготовці авто до простого викрадення.


Фото unsplash

Не довіряйте машину незнайомцям

Напевно у вашому житті бували випадки, коли вам потрібно поїхати на роботу, а авто не хоче заводитися. До вас можуть підійти люди та запропонувати допомогу, порадивши відкрити капот.

Погодившись, ви його відкриваєте, і перед поглядом незнайомих вам людей відкриваються вразливі місця: місце установки "сигналки", додаткові методи захисту від її злому і т.д.


Фото pixabay

Замикайте свою машину і відключайте двигун

Наприклад, коли міняєте колесо, до вашої машини може підкрастися злодій і стягнути гаманець або сумку, а може навіть магнітолу встигнути витягнути.


Фото unsplash

Слідкуйте за покупцями вашого транспортного засобу

При продажу свого автомобіля, потрібно уважно стежити за потенційним покупцем. Він може викрасти машину, розігравши класичний варіант, коли поїздивши з вами поруч на сидінні, він бажає сам відчути машину, взявши управління на себе.


Фото pixabay

Наявність потаємних місць для додаткового захисту

Коли на стандартну сигналізацію немає ніякого сенсу сподіватися, ви можете змонтувати в електричний ланцюг звичайний вимикач, який буде протистояти запуску движка. Такий тумблер краще замаскувати, щоб він зливався зі стандартними перемикачами, тоді зловмисник нічого не запідозрить.


Фото unsplash

Розмалюйте свій автомобіль

Автомобіль з малюнком дуже добре виділяється, його швидко знайдуть, якщо ви звернулися в поліцію. Плюс, побачити подібну машину, яка стояла або їхала в потоці набагато простіше.


Фото pixabay