Пропонуємо добірку ігор, які допоможуть вам згадати дитинство й навчити своїх дітей відпочивати без ґаджетів.

Читайте також: Як грати в онлайн-ігри самому так, щоб було весело

Гра Cortex

Cortex підходить і для великої компанії, і для 2 гравців. Правила досить прості. Гра буде цікава як дітям, так і дорослим. Вона розвиває швидкість мислення, логіку, пам’ять, координацію та математичні навички.


Фото ingames.com

Гра Planet

У цій грі ви станете творцем цілої планети. Вам доведеться обирати на ній місцевості для заселення, організовувати умови проживання, при цьому не порушуючи планів.

Головною об’ємною фігурою є п’ятикутник, розділений на 5 частин, що належать різним місцевостям у різній кількості. На якихось можуть бути ліси, і гори, і пустеля, інші будуть суцільним крижаним простором.


Фото tesera

Гра Smile

Перевага Smile у тому, що в неї можна грати з підлітками та дітьми, спростивши правила. У грі є 3 типи завдань: добирати слова, пояснювати значення слів, угадувати персонажів. Гра розвиває командний дух, взаєморозуміння та винахідливість.


Фото ingames.com

Гра Agricola ("Землевласник")

Суть гри – в освоєнні фермерської ділянки, представленої спеціальним планшетом. Гравці відправляють членів сім’ї на різні роботи, розводять худобу, освоюють сільськогосподарські культури. Перемагає той, чия ферма зібрала найбільше очок.


Фото tesera

Гра "Опеньки"

У грі беруть участь 4 гравців: пацієнт, доктор і 2 галюцинації, що показують пацієнтові слово з картки. Пацієнт має пояснити лікарю, що ж він бачить, а лікар, своєю чергою, відгадати це слово. Гра дуже смішна й весела, у неї охоче гратимуть не лише підлітки, а й дорослі.


Фото ingames.com

Гра "Залишитися в живих: незвідані землі"

Гра унікальна тим, що компоненти коробки, що потрапила вам до рук, практично гарантовано відрізнятимуться від наповнення інших коробок.

Зав’язка сюжету така: ви прокинулися й з подивом роззираєтеся – довкола стеляться безкраї простори... пустелі, чи луки, чи засніжені поля? Ви опинилися в невідомому місці, де вам треба вижити. Що робити? Куди йти? Вирішувати вам. Гра не обмежує вас, навпаки, заохочує досліджувати світ, шукати їжу, воду, добувати ресурси, майструвати нові речі, боротися з ворогами. У коробці 5 різних сценаріїв із неймовірними пригодами.


Фото ingames.com

Гра "Монополія"

Гра побудована на особливих взаєминах між гравцями. Дух суперництва не лише роз’єднує, а й згуртовує (наприклад, за улюбленою розвагою). Вона розвиває бізнес-навички, навчає правильно розпоряджатися грішми, планувати свої дії, щоб вони принесли вигоду.


Фото tesera

Гра Alias

Учасники гри виборюють право вважатися найдотепнішими й найвинахідливішими! Гравці розбиваються на 2 групи: одні пояснюють – інші відгадують. Завдання перших – допомогти другим відгадати певне слово, не вимовляючи його.


Фото ingames.com

Гра Uno

Найвідоміша карткова гра. Основне завдання кожного учасника – позбутися своїх карт першим у команді. Коли в гравця залишиться 1 карта, він вигукує: "Uno!" Брати участь в Uno може від 2 до 10 осіб. Успіх тут багато в чому залежить від удачі, але її, як відомо, супроводжують увага, хороша реакція й крапелька азарту.


Фото tesera